کد خبر: 842565 A

کعبی:

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: فرقی ندارد مربی تیم ملی ایرانی باشد یا خارجی، مردم به این فکر می‌کنند که تیم ملی به جام جهانی راه‌یابد و در بازی‌های آسیایی موفق باشد.

به گزارش ایلنا، حسین کعبی مربی تیم فولاد خوزستان پس از تساوی تیمش مقابل سایپا در هفته سیزدهم در جمع خبرنگاران گفت: سایپا یک تیم جوان و بسیار خوبی است. خدا را شکر که توانستیم تساوی بگیریم. یک امتیاز هم برای ما یک امتیاز است و با این امتیاز به رده چهارم جدول رفتیم و باید خودمان را برای هفته‌های آینده که باید بازی‌های سخت‌تری را انجام دهیم آماده کنیم.

وی در خصوص فسخ قرارداد ویلموتس با تیم ملی فوتبال اظهار داشت:‌همه به دنبال منافع تیم ملی هستند  و هر مربی که می‌خواهد به ایران بیاید باید اول منافع تیم ملی را نگاه کند فرقی نمی‌کند ایرانی باشد یا خارجی چون همه مردم ایران به فکر جام جهانی و بازی‌های آسیایی هستند. برای ما فرقی نمی‌کند مربی خارجی بیاید یا مربی ایرانی. ما فقط دوست داریم مردم خوشحال باشند و در استادیوم آزادی از تیم ملی‌شان لذت ببرند. 

کعبی اضافه کرد: در مورد خصوص عملکرد فنی ویلموتس در این شش ماه نمی‌توانم اظهارنظر کنم و فدراسیون و کارشناسان بزرگ‌تر باید در این خصوص عمل کنند. شاید من به عنوان یک بازیکن قدیمی و به عنوان یک مربی جدید در فوتبال ایران حضور دارم اما برای من زود است در خصوص یک مربی خارجی نظر بدهم. شاید ویلموتس نتایج خوبی نگرفته باشد ولی چون فدراسیون او را انتخاب کرده است باید آنها نظر بدهند.

پیشکسوت فوتبال در ادامه اذعان داشت: با این نتایجی که از تیم ملی می‌بینیم هیچکس راضی نیست ما تیم ملی خیلی خوبی داریم و این آرزوی هر مربی است که بیاید و هدایت این تیم را برعهده بگیرد. من برای تیم ملی فقط می‌توانم آرزوی موفقیت کنم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا اگر ویلموتس در ایران می‌ماند و بعد از دور مقدماتی از تیم ملی جدا می‌شد بهتر بود یا خیر، گفت:‌ در این خصوص کسانی که مربی انتخاب می‌کنند باید نظر بدهند من در این موضوع صحبتی نکنم خیلی بهتر است. شرایط، شرایط بسیار سختی است چون مردم از تیم ملی انتظار دارند و همه دوست دارند تیم ملی نتیجه بگیرد. ما خودمان را نمی‌توانیم با قطر و امارات مقایسه کنیم چون توقعات آنقدر از تیم ملی ایران بالا رفته که همه از این تیم کسب نتایج خوب را توقع دارند. به نظر من کسی را انتخاب کنند که به درد تیم ملی ایران بخورد.

حسین کعبی فولاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر