کد خبر: 842399 A

مهرداد بایرامی در گفتگو با ایلنا:

مهاجم تیم گل‌گهر سیرجان در خصوص بازی مقابل فولاد، علت نتیجه نگرفتن تیم و بازی مقابل نفت مسجد صحبت کرد.

مهرداد بایرامی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا درخصوص باخت تیم گل‌گهر مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود. گرچه که ما به تیم فولاد فرصت آنچنانی ندادیم ولی آن‌ها خیلی بهتر از ما بازی کردند و توانستند به پیروزی دست پیدا کنند. گل دوم تیم فولاد هم روی اشتباه فردی بازیکنان ما به ثمر رسید. متاسفانه ما نتوانستیم آن عملکردی را که مقابل شهرخودرو داشتیم جلوی فولاد تکرار کنیم در نهایت این دیدار به سود تیم فولاد به پایان رسید جا دارد به آن‌ها برای این برد ارزشمند تبریک بگویم.

وی در خصوص علت اصلی نتیجه نگرفتن تیم گل‌گهر سیرجان گفت: تیم ما در تمامی بازی‌هایی که در مقابل تیم‌های بزرگ لیگ انجام داد عملکرد خیلی خوبی داشت. ولی در مورد اینکه تیم ما خوب بازی می‌کند ولی‌ خوب نتیجه نمی‌گیرد باید بگویم که دلیل اصلی آن استرسی است که از ابتدای فصل به بازیکنان ما وارد شده است. بدون شک تیمی که نبرد دچار استرس خواهد شد. تیم ما در حال حاضر فقط به یک برد نیاز دارد تا شرایطش تغییر کند و اعتماد بنفس و انگیزه بازیکنانش بالاتر برود.

مهاجم گل‌گهر سیرجان درواکنش به اینکه تیم نفت مسجد در این فصل تن به شکست نداده است و فکر می‌کند بتوانند در این بازی آن‌ها را شکست دهند گفت: در فوتبال ایران فاصله آنچنانی بین تیم‌ها وجود ندارد درست است که تیم نفت مسجد تابحال نباخته است ولی خوب تیم ما هم بدلیل اینکه تابحال موفق به برد نشده است خیلی برای این بازی و برنده شدن انگیزه دارد. امیدوار هستیم تا اولین باخت نفت مسجد با اولین برد تیم ما همراه باشد. آنالیز خیلی خوبی از تیم نفت و نحوه بازی کردن آن‌ها انجام داده‌ایم. همه تلاشمان را می‌کنیم که از این بازی نتایج بهتری را کسب کنیم.

بایرامی ادامه داد: معتقد هستم که حق گل‌گهر گرفتن پنج امتیاز نبوده است، نمی‌خواهم بگویم که ما باید 20 یا 30 امتیاز می‌گرفتیم ولی حداقل گرفتن 13 امتیاز تا اینجای فصل حق تیم ما بوده است. از زمانی که آقای جلالی به گل‌گهر آمدند تیم ما در تمامی دیدارها سوار بر بازی بوده است. فکر می‌کنم که دیگر زمان برد تیم ما فرا رسیده است. تمامی بازیکنان یک دل شدند تا این بازی را ببرند. آقا مجید خیلی مربی بادانشی هستند و شبانه‌روز برای تیم گل‌گهر زحمت می‌کشند تمامی بازیکنان امیدوار هستند که بتوانند با عملکرد خوبشان پاسخ زحمات ایشان را به خوبی بدهند.

گفتگو: ترنم کشاورز

مجید جلالی گل گهر سیرجان مهرداد بایرامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر