کد خبر: 841518 A

مدافع راست تیم فولاد خوزستان گفت: از اینکه زیر نظر مربی بزرگی چون نکونام فعالیت می کنم واقعا خوشحالم.

به گزارش ایلنا، مجتبی نجاریان در گفتگو با سایت باشگاه فولاد خوزستان گفت: خداروشکر در طول هفته تمرینات خوبی انجام می دهیم و طبق برنامه ای که کادر فنی ارائه می دهد پیش می رویم.

مدافع راست فولاد عنوان کرد: در بازی با گل گهر سیرجان برای اولین بار در ترکیب اصلی تیم قرار گرفتم و از این که آقای نکونام به من اعتماد کرد بسیار خوشحالم. امیدوارم توانسته باشم جواب اعتماد ایشان را داده باشم.

وی با اشاره به بازی مقابل گل گهر سیرجان گفت: تیم حریف کاملا دفاعی بازی می کرد و این کار ما را سخت کرده بود، اما با تدابیر کادر فنی موفق شدیم با پیروزی از زمین خارج شویم و هدیه خوبی به هوادارانمان بدهیم.

نجاریان در خصوص کار کردن با جواد نکونام گفت: آقای نکونام رکورد دار بیشترین بازی در تیم ملی است و سالهای زیادی کاپیتان تیم ملی بوده که در تیم های بزرگی فوتبال بازی کرده است. چیزهای زیادی از او یاد گرفتم و تلاش می کنم از تجربیات ایشان بیشتر استفاده کنم.

مدافع جوان فولاد در پایان اظهار کرد: تیم کاملا همدل و یکدستی داریم و مطمئن باشید در پایان فصل یک جایگاه خوب را بدست می آوریم چرا که در هر بازی برای پیروزی و کسب ۳ امتیاز به میدان می رویم.

تیم ملی جواد نکونام زمین فولاد فولاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر