کد خبر: 841506 A

اخیرا زیدان در نشست خبری قبل از بازی رئال و پی اس جی از علاقه شدید خود به امباپه صحبت کرد و پیش از آن نیز گفته بود که رویای امباپه بازی برای رئال است.

به گزارش ایلنا، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اطمینان دارد که رئال برای جذب کیلیان امباپه دست به کار خواهد شد، به همین دلیل تصمیم گرفته قرارداد این ستاره 21 ساله را تمدید کند.

امباپه همین حالا هم قراردادی تا پایان فصل 22-2021 با پاریسی‌ها دارد. باشگاه فرانسوی هم تصمیم دارد با تغییر شرایط قرارداد، کاری کند که جلوی وسوسه امباپه برای پیوستن به رئال‌مادرید را بگیرد.

طبق ادعای تله فوت، کیلیان امباپه هنوز هیچ پاسخی به پیشنهاد پی اس جی نداده است و به گفته ایجنت این بازیکن، او قصد دارد فقط روی فوتبال و بازی های پیش روی تیمش تمرکز کند؛ نه مسائلی مثل تمدید قرارداد.

پی اس جی که در هراس از دست دادن امباپه به سر می برد، سعی دارد هرچه زودتر با این بازیکن تمدید کند و به همین منظور قراردادی با دستمزد به مراتب بالاتر از دسمتزد فعلی به وی ارائه داده اند.

ستاره فرانسوی می تواند تا آخرین فصل حضورش در پی اس جی صبر کند و سپس در مورد آینده اش تصمیم بگیرد که در این صورت باید منتظر شایعات بیشتری در مورد او باشیم. اما اگر او در نهایت تن به تمدید دهد، شانس رئال برای جذبش به میزبان قابل توجهی کاهش خواهد یافت. اتفاقی که نه زیدان و نه سران رئال، دوست ندارند رخ بدهد.

بازی دستمزد فوت فوتبال ام‌باپه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر