کد خبر: 841460 A

رییس کانون مربیان فوتبال ایران:

بیژن ذوالفقارنسب گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا برای نادیده گرفتن توانایی های فوتبال ایران بدنبال بهانه جویی است.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ذوالفقارنسب سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به انتخاب های ناعادلانه مراسم بهترین های فوتبال آسیا گفت: کاملا مشخص است رای دهندگان و تصمیم گیران کنفدراسیون فوتبال آسیا بدنبال بهانه جویی برای نادیده گرفتن تیم ها و فوتبال ملی و بازیکنان ایرانی هستند.

وی ادامه داد: بیرانوند بهترین دروازه بان آسیا آنهم با نمره عالی محسوب می شود و درخشش او در جام جهانی و فوتبال باشگاهی در آسیا به همراه تیم ملی و پرسپولیس کاملا روشن و ارزشمند است.

رییس کانون مربیان ایران گفت: فقر فرهنگی رای دهندگان و ملیت ایرانی علی رضا بیرانوند، عنوان بهترین بازیکن سال آسیا را از او گرفت و این موضوع مایه شرمساری کنفدراسیون فوتبال آسیا باید باشد.

ذوالفقارنسب درباره احقاق حق فوتبال ایران در مجامع آسیایی و بین المللی گفت : با برنامه ریزی صحیح و دقیق و پایین آوردن میزان اشتباهات بایستی جلوی بهانه گیری و قضاوت منفی را در سطح آسیا و حتی جهان بگیریم و معتقدم نتایج ضعیف ایران در جام ملتهای آسیا و بخصوص حذف مقابل ژاپن ضربه سختی به فوتبال ملی زد و بایستی برای جبران حرکت کنیم و زمان را از دست ندهیم.

وزارت ورزش و جوانان بیژن ذوالفقارنسب علیرضا بیرانوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر