کد خبر: 841113 A

سرمربى تیم امید راهى تایلند شد

سرمربى تیم فوتبال المپیک ایران شب گذشته به منظور بررسى شرایط کشور میزبان راهى بانکوک شد.

به گزارش ایلنا،حمید استیلى پیش از سفر به تایلند در خصوص این سفر گفت:در فاصله کوتاه باقیمانده تا رقابت ها لازم بود کلیه شرایط مرتبط با سفر به تایلند و برنامه تمرینات همچنین  هماهنگى هاى لازم در این خصوص را انجام بدهیم. در این سفر ابتدا در بانکوک مذاکرات و هماهنگى هایى با سفارت ایران همچنین فدراسیون فوتبال تایلند خواهیم داشت. پس از آن در شهر سونگلا که محل برگزارى بازى هاى گروه سوم است از هتل محل اقامت ، استادیوم بازى ها همینطور زمین هاى تمرینى بازدید مى کنیم. براى ما مهم است که کلیه نکات جزئى را پیش از ورود تیم بررسى کنیم تا با آمادگى لازم و پیش بینى تمامى موارد وارد تایلند شویم. تلاش مى کنیم هماهنگى ها به شکلى باشد که از نظر اقامت حتى تهیه غذاى مناسب و سایر موارد همه چیز را پیش بینى کنیم.همچنین آقاى ماجدى به عنوان نماینده کمیته فنى و فدراسیون در این سفر حضور دارد که به زبان و شرایط کشور تایلند آشناست و ارتباط خوبى با فدراسیون این کشور دارد.

سرمربى تیم امید در خصوص آزمون آمادگى جسمانى بازیکنان تیم المپیک گفت:این آزمون براى ما بسیار مهم و تعیین کننده است چرا که پس از تهیه اطلاعات و آمار مرتبط با شرایط جسمى بازیکنان مى توانیم در خصوص تمرینات و برنامه هاى آماده سازى نفرات به صورت تفکیک شده تصمیم گیرى کنیم. این مسئله قبل از شروع اردوى آذرماه بسیار مهم است. تلاش مى کنیم با همکارى باشگاهها تعدادى از بازیکنان را زودتر در اختیار داشته باشیم و با توجه به نتایج آزمون برنامه هاى تمرینى اختصاصى در نظر بگیریم.

استیلى در پایان پیرامون برنامه هاى آماده سازى تیم امید قبل از اعزام به تایلند گفت:ابتدا تمرینات تیم در تهران آغاز مى شود و پس از آن در حال هماهنگ سازى برنامه اردوى قطر  هستیم. تلاش مى کنیم دو یا سه بازى دیگر پیش از شروع مسابقات داشته باشیم و در نهایت حدود یک هفته پیش از آغازى بازى ها وارد تایلند شویم تا فرصت کافى براى هماهنگى با شرایط آب و هوایى و اختلاف ساعت را داشته باشیم.مسئله مهم در  فرصت باقیمانده ایجاد هماهنگى مناسب و البته انتخاب بهترین هاست. تا آخرین روز شرایط تمامى گزینه ها را زیر نظر داریم تا بهترین نفرات و آماده ترین بازیکنان را براى حضور در فهرست نهایى انتخاب کنیم.

 

تیم امیدایران حميد استيلى
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر