کد خبر: 841004 A

در اولین دیدار بعد از جدایی اونای امری و حضور فردریک لینبرگ روی نیمکت آرسنال، شرایط توپچی ها تغییر چندانی پیدا نکرد و آنها در دیداری که دو بار از نوریچ عقب افتادند، در نهایت با درخشش پیر آمریک اوبامیانگ به تساوی 2-2 و یک امتیاز دست یافتند.

به گزارش ایلنا، آرسنال بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در دقیقه نه و با ضربه سر شکودران مصطفی به گل اول دست یابد، اما هرناندز روی خط این ضربه را دفع کرد. اما در دقیقه بیست این نوریچ بود که به گل اول دست یافت. تیمو پوکی پشت محوطه صاحب موقعیت شد و بعد از پیشروی، ضربه او پس از برخورد به مدافعان آرسنال وارد دروازه این تیم شد.

اما دقایقی بعد آرسنال صاحب یک ضربه پنالتی شد که ابتدا تیم کرول ضربه را مهار کرد اما داور بعد از بازبینی دستور تکرار داد و این بار پیر آمریک اوبامیانگ موفق به گلزنی شد تا بازی به تساوی کشیده شود. اما در حالیکه به نظر می رسید نیمه اول با نتیجه تساوی رو به پایان است، این نوریچ بود که در اوقات تلف شده به گل دوم هم دست یابد. با پاس هرناندز، تاد کنتولدر محوطه جریمه صاحب موقعیت شود و توانست با یک بغل پای فنی و تماشایی گل دوم نوریچ را نیز وارد دروازه آرسنال کند و نیمه نخست با نتیجه 1-2 به سود این تیم تمام شود.

توپچی ها نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و بعد از خلق یکی دو موقعیت، در دقیقه 56 به گل تساوی دست یافتند. روی ارسال کرنر از سمت راست، ابتدا ضربه مصطفی به مدافعان نوریچ برخورد کرد و روی ریباند اوبامیانگ موفق شد با یک ضربه محکم زننده گل تساوی لقب گیرد.

در دقیقه 60 نوریچ تا آستانه زدن گل سوم نیز پیش رفت، اما ضربه مک لین در آستانه ورود به گوشه دروازه بود که با مهار فوق العاده برند لنو دفع شد. دقایقی بعد و روی ارسال زیمرمن، نوریچ باز هم مقابل دروازه آرسنال صاحب موقعیت شد اما خروج به موقع برند لنو دروازه توپچی ها را نجات داد.

در دقیقه 81 مسوت اوزیل بخت خود را برای باز کردن دروازه نوریچ امتحان کرد، اما ضربه او چندان محکم نبود و تیم کرول موفق به مهار آن شد. در ادامه تلاش دو تیم اثربخش نبود و در نهایت دیدار آرسنال و نوریچ با تساوی 2-2 به پایان رسید.

بازی آرسنال توپچی ضربه نوریچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر