کد خبر: 840927 A

داوود فنایی در گفتگو با ایلنا:

مربی گلرهای شهرخودرو خراسان در خصوص باخت مقابل نفت آبادان، شرایط گلرهای شهرخودرو و بازی مقابل استقلال صحبت کرد.

داوود فنایی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا درخصوص شکست شهرخودرو برابر صنعت نفت‌آبادان اظهار داشت: بازی سختی بود و علیرغم تلاش تمامی بچه‌های تیم ما نتوانست به سه امتیاز خانگی این دیدار دست پیدا کنید و فاصله خودش را از دیگر تیم‌های بالای جدول جدا کند. بعد از بازی همه چیز را فراموش کردیم و در حال حاضر تمامی تمرکزمان را برای بازی استقلال گذاشته‌ایم امیدوارم که بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی درخصوص آخرین وضعیت مهدی‌ رحمتی گفت: خداراشکر گلرهای تیم و همین طور مهدی رحمتی شرایط خیلی خوبی دارند و همانطور که گفتم ما از امروز صبح تمرینات مان را برای بازی با استقلال شروع کردیم. امیدواریم که بتوانیم با یک نمایش قابل قبول از این بازی دست پر خارج شویم.

مربی گلرهای شهرخودرو در واکنش به اینکه آیا مهدی رحمتی در گل پیروزی‌بخش صنعت نفت مقصر بود یا خیر گفت: فکر نمی‌کنم در این صحنه‌ها گلر مقصر محسوب شود. به هرحال تیم ما چند هفته بود که گلی دریافت نکرده بود و گلی هم که خوردیم پس از برخورد به مدافعان تیم کمانه کرد و سپس در درون دروازه قرار گرفت.

فنایی درخصوص پرفراز و نشیب بودن عملکرد مهدی رحمتی در این فصل گفت: ما در مجموع این فصل فقط چهار تا گل خوردیم و به غیر از بازی با نفت مسجد سلیمان که یک گل دریافت کردیم بعد از آن مهدی درهیچ کدام از آن‌ها مقصر نبود در این شش و هفت بازی مهدی همیشه جزو نفرات خوب و عالی تیم بوده است و بارها با سیوها وعملکرد خوبش توانسته ناجی باشد و تیم را در بازی نگه دارد. خداراشکر من ازهمه نظر چه فنی چه اخلاقی از او راضی هستم البته این را هم بگویم که در فوتبال پیش می‌آید که گلر اشتباهاتی داشته باشد ولی این موضوع چیزی از ارزش‌های او کم نخواهد کرد.

وی درخصوص شرایط محمد اکبرمنادی گلر دوم تیم شهرخودرو و اینکه آیا به او فرصت بازی داده می‌شود یا خیر توضیح داد: در این خصوص الان نمی‌توانم صحبتی بکنم. دروازه‌بانان دیگر تیم شهرخودرو باید فعلا خیلی بیشتر از این حرف‌ها تلاش و تمرین کنند تا به شرایط ایده‌آل برسند تا بعد از آن  در مورد بازی کردن یا نکردن آن‌ها تصمیم‌گیری شود.

مربی گلرهای شهرخودرو در خصوص پیشبینی‌اش از بازی این تیم با استقلال و اینکه فکر می‌کند ممکن است رحمتی تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار بگیرد یا نه، گفت: نه به هیچ عنوان. همانطور که گفتم ما از امروز که تمرینات را شروع کردیم قرار بوده صحبتی در مورد بازی دیروز و اخبار رسانه‌ها نداشته باشیم و تمامی تمرکزو انرژی مان را برای بازی با استقلال بگذاریم. فکر می‌کنم اگر دروازه بان تمرکز بالایی داشته باشد و تمامی هوش و حواسش را به دستورات و برنامه‌ای که به او داده می‌شود، معطوف کند بدون شک می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد و موفق ظاهر شود.

فنایی ادامه داد: ما تمامی تلاشمان می‌کنیم که بتوانیم در روز بازی با استقلال یک آرامش خیلی خوبی داشته باشیم چون این دیدار برای ما خیلی حساس است، البته بهتر بگویم تمامی بازی‌ها برای ما از اهمیت خاصی برخوردار است. بازی بعدی ما هم مقابل سپاهان قرار خواهد بود در مجموع ما در این دو هفته پیش رو چهارتا بازی خیلی سنگین داریم، که یکی از آن‌ها دیروز بود و سه تا دیگر هم باقی مانده است که برای تمامی آن ‍‌هاسخت برنامه ریزی کرده‌ایم. امیدوارم بتوانیم در همه این دیدارهای پیش رو با دست پر از زمین خارج شویم.

وی در واکنش به عملکرد خوب خط حمله تیم استقلال در هفته‌های اخیرو اینکه آیا حضور قائدی و دیاباته برای آن‌ها کار را سخت می‌کند یا خیر، اظهار داشت: برنامه‌هایی که طراحی کردیم به این صورت است که نوع حملات تیم استقلال چه در ضربات ایستگاهی و چه زمانی که می‌خواهند از کناره‌ها توپ را ارسال کنند و تمامی ضرباتی که به سمت چارچوب می‌زنند را به خوبی آنالیز و بررسی کرده‌ایم. شهرخودرو خیلی تیم خوبی است و از بازیکنان خیلی خوبی برخوردار است، تیم ما در حال حال حاضر صدرنشین لیگ برتر هستیم و فقط به خاطر تفاضل گل در رده دوم قرار دارد. مطمئنم که بازی با استقلال جدال بسیار خوبی خواهد بود زیرا همیشه جدال ما با استقلال جذاب وقشنگ بوده است. امیدوارم تمامی تماشاگران داخل ورزشگاه هم فوتبال زیبایی را شاهد باشند.

مربی گلرهای شهرخودرو خراسان درخصوص شایعه جدایی یحیی‌گل محمدی از این تیم و پیوستن او به تیم پرسپولیس یا تیم ملی گفت: دیروز ایشان به ضرس قاطع گفتند که در این تیم ماندنی هستند و کاری که شروع کرده‌اند را تا آخر ادامه خواهند داد. بنظرم اصلا مطرح بودن این شایعات کار حرفه‌ای نیست همگی ما جزو خانواده باشگاه شهرخودرو هستیم و تمامی تمرکز و هدفمان پیروزی و سربلندی تیم شهرخودرو است به تمای هواداران تیم شهرخودرو می‌گویم که به این شایعات توجه نکنند و اصلا نگران نباشند.

گفتگو: ترنم کشاورز

یحیی گل محمدی داوود فنایی شهرخودرو خراسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر