کد خبر: 840646 A

کریم بالحسین سرمربی تیم شارلوا پس از درخشش رضایی مهاجم ایرانی تیمش در بازی مقابل واسلند از او به عنوان لوکوموتیو این تیم یاد کرد.

به گزارش ایلنا، هفته هفدهم لیگ فوتبال بلژیک، شارلروا در حضور دو مهاجم ایرانی تیمش از ساعت 22:30 بامداد امروز میزبان تیم واسلند بورن بود.

در این بازی کاوه رضایی ملی‌پوش تیم شارلوا موفق شد تا 2 گل پیروزی بخش تیمش را در دقایق 27 و 39 برابر تیم واسلند به ثمر برساند تا شارلوا به رده دوم جدول ژوپیلر لیگ بلژیک صعود کند.

براین اساس کریم بالحسین، سرمربی تیم شارلوا در نشست خبری پس از این بازی با واسلند اظهار داشت: انتظار داشتیم که واسلند تیم سازماندهی شده‌ای باشد و به بازیکنانم گفتم بازی آسانی نخواهیم داشت. ما در این بازی موثرتر ظاهر شدیم و از نقاط قوت خود به خوبی بهره بردیم. پس از گلزنی هم توانستیم نتیجه را حفظ کنیم. 

وی ضمناشاره به درخشش رضایی ادامه داد: کاوه با به ثمر رساندن هفتمین گلش لوکوموتیو تیم است. کاوه رضایی یک بازیکن ارزشمند برای شارلوا است زیرا نقش او فقط در خط حمله نیست و با بازیکنان خیلی صحبت می‌کند. او سخت کار می‌کند و فقط می‌توانم درخشش رضایی را مورد تحسین قرار دهم.

کاوه رضایی شارلوا بلژیک علی قلی زاده کریم بالحسین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر