کد خبر: 840465 A

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: مقابل سپاهان بعد از دریافت گل فشار زیادی روی دروازه حریف آوردیم و کل بازی در اختیارمان بود اما گل بچگانه‌ای خوردیم.

به گزارش ایلنا، روزبه چشمی بعد از تساوی2 بر 2  استقلال مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران گفت: حق‌مان 3 امتیاز بود که متاسفانه به آن نرسیدیم. بعد از دریافت گل این ما بودیم که حریف را کاملا تحت فشار قرار دادیم و کل بازی در اختیارمان بود. دو گل هم به سپاهان زدیم و در دقایق پایانی بازی یک گل بد خوردیم. این بازی مساوی شد و ما نتوانستیم به صدر جدول برویم اما انشالله در پایان فصل اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.

وی درباره اینکه چرا تیمش در دقایق پایانی گل می‌خورد؟ عنوان کرد: این هم از بدشانس‌های ما است. واقعا اشتباهات بچگانه‌ای در دقایق پایانی داشتیم که منجر به گل شد که البته آن هم به خاطر فشار بالای بازی بود.

چشمی در واکنش به اظهازنظر یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه عارف غلامی در دقایق پایانی بازی به جای تمرکز روی کارش به فکر تحریک تماشاگران بود، گفت: عارف بازیکن کم تجربه‌ای نیست و فکر می‌کنم او تحت تاثیر جو بازی قرار گرفته بود. عارف بازیکن تیم امید است و نمی‌شود گفت او بازیکن کم تجربه‌ای است. در کل او در این بازی حساس عملکرد خوبی داشت.

مدافع استقلال در پاسخ به اظهارات محمدمهدی نظری بازیکن نساجی مبنی بر اینکه موقع حضور این بازیکن در استقلال، امثال چشمی در کوچه فوتبال بازی می‌کردند، اظهار داشت: این بازیکن بزرگتر از من است و اگر چیزی گفته‌ام که او ناراحت شده عذرخواهی می‌کنم اما فکر می‌کنم این بازیکن به دنبال این است که با مطرح کردن این صحبت‌ها بیشتر در رسانه‌‌ها دیده شود.

استقلال روزبه چشمی سپاهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر