کد خبر: 840213 A

سرانجام جونیور براندائو از پرسپولیس رفت. رفتنش البته بی‌دردسر بود.

به گزارش ایلنا، جونیور می‌توانست مثل بودیمیر مصالحه نکند و با حق فسخی که اجازه‌اش را داشت بعد از شکایت به فیفا به تمام پول قراردادش که 270 هزار دلار بود برسد. خوشبختانه این پرونده همین جا ختم بخیر شد اما حضور سه ماهه این برزیلی بشدت بی‌کیفیت هزینه گزافی روی دست باشگاه پرسپولیس گذاشت.

جونیور در فاصله حدود یک هفته مانده به شروع فصل به ایران آمد و خیلی زود برای این تیم بازی کرد اما از همان بازی اول هم مشخص بود بازیکنی نیست که بتواند مشکلات پرسپولیس در خط حمله را کم کند. بعد از دو بازی کیفیت پایین او بر همگان عیان شد و البته حدود 8-7 بازی برای کالدرون طول کشید تا دیگر به او میدان ندهد و از لیست بیرونش بگذارد.

جونیور در حالی از پرسپولیس رفت که 252 هزار دلار از این باشگاه پول گرفت. رقمی که با توجه به هزینه اقامت سه‌ماهه‌اش در تهران چیزی بیش از 3 میلیارد تومان برای پرسپولیس هزینه در برداشت. در این مدت جونیور در مجموع رقابت‌های لیگ و حذفی 370 دقیقه برای پرسپولیس بازی کرد که چنانچه دقیق محاسبه کنید می‌بینید او برای هر دقیقه بازی در پرسپولیس 7 میلیون و 837 هزار تومان پول گرفته است!

جونیور در حالی بیش از 3 میلیارد تومان از پرسپولیس پول گرفت که هیچ گلی به ثمر نرساند و شاید به سختی تعداد ضربات در چارچوبش به سه برسد!

او در حالی از پرسپولیس رفت که در بدو ورود به این تیم 100 هزار دلار از مدیریت قبلی باشگاه گرفته بود.

بعد از آن 50 هزار دلار در دوران مدیریت انصاری فرد گرفت و روز فسخ قراردادش هم 102 هزار دلار دیگر دریافت کرد و با خوشی و سلامتی رفت!

پرسپولیس گابریل کالدرون جونیور براندائو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر