کد خبر: 840114 A

تدریس رییس کمیته فنی در کلاس مربیگری A شرق آسیا؛

مرتضی محصص رییس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال تدریس کلاس مربیگری A در منطقه شرق آسیا را بر عهده داشت.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محصص پس از حضور در جلسه کمیته فنی AFC تماشاگر مسابقه فینال لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا در توکیو بود و بعد از آن راهی هانوی پایتخت ویتنام شد.

رییس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال در این خصوص گفت: کلاس مربیگری A در منطقه شرق آسیا با حضور ٢٤شرکت کننده از کشورهای ویتنام، لائوس، کره جنوبی، تایوان، سنگاپور و مالزی برگزار شد. همچنین رییس فدراسیونفوتبال ویتنام واقای یورگن گده مدیر فنی فدراسیون ویتنام هم در روز پایانی این کلاس حضور داشتند.

محصص اضافه کرد: در این دوره بازی‌های اخیر تیم ملی ویتنام هم مورد آنالیز قرار گرفت همچنین از بین ٢٤ شرکت کننده١٧ نفر موفق به دریافت مدرک شدند و سایر شرکت کنندگان نتوانستند دوره را با موفقیت سپری کنند.

رییس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال در پایان گفت: پس از پایان دوره مذاکرات بسیار خوبی با یورگن گده داشتیم خصوصا در زمینه گسترش همکاری‌های دو جانبه و انجام بازی‌های دوستانه با تیم‌های پایه ویتنام در بخش هایاقایان و بانوان که مورد استقبال ایشان هم قرار گرفت. فوتبال ویتنام در رده پایه پیشرفت بسیار خوب و قابل توجهی داشته و امیدوارم زمینه خوبی برای گسترش همکاری‌ها و انجام مسابقات تدارکاتی فراهم شود.

مرتضی محصص فدراسیون فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر