کد خبر: 840040 A

سرمربی شاهین از شکست تیمش مقابل پارس صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، میشو کریستوویچ، سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در نشست خبری بعداز دیدار تیمش با پارس جنوبی جم عنوان کرد: در نیمه اول شانس های زیادی را خلق کردیم، می توانم بگویم از اینکه در نیمه اول شانس با ما یار نبود ناراحت هستیم. می توانم بگویم با یک تیم سخت و حرفه ای بازی کردیم. پارس جنوبی جم تیم باتجربه ای است و بازیکنان خوبی دارد.

وی اضافه کرد: در نیمه دوم ما شروع خوبی داشتیم، لحظه ای که بازیکن ما اخراج شدند در شرایط خیلی سختی قرار گرفتیم. ولی با وجود اینه ما ۱۰ نفره بودیم دو شانس خیلی خوب داشتیم و حتی می توانستیم برنده بازی باشیم.

سرمربی شاهین بوشهر خاطرنشان کرد: من از بازیکنانم خیلی ممنونم، آنها تلاش کردند و به خوبی می دانند که ما باید بازی را ببریم تا بتوانیم نتایج رو به رشد و بیشتری را جلب کنیم.

کریستوویچ اظهار کرد: زمانی که من وارد شاهین شدم می توانم بگویم رفتار بازیکنان چه در داخل تمرین و چه در اتوبوس و رفت و آمدها به صورت حرفه ای نبود و با آرامش کار خود را انجام می دانند، با ورود من رفتار و شیوه تیم تغییر کرد و می توانم بگویم امروز شاید خداوند نخواست که بازی را ببریم و ان شالله در بازی های آینده بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم و بازی ها را ببریم.

سرمربی شاهین بوشهر بیان کرد: اگر بتوانیم عادت‌هایی را برای خلق موقعیت به بازیکنان خود آموزش دهیم می توانیم امیدوار باشیم که بازی های زیادی را ببریم و به نوعی بدون خلق موقعیت نمی توانیم امیدوار به برد باشیم. مجددا به بازیکنانم تبریک می گویم که امروز واقعا تلاش کردند و جنگیدند.

وی افزود: لیگ برتر خیلی سخت است، من نمی دانم ابتدای فصل با چه روشی آماده سازی شده اند. ما برخی از بازیکنان خود را از دست دادیم اما نمی نشینیم و گریه کنیم بلکه تلاش می کنیم و انش الله خداوند هم نگاه می کند و بازی تراکتور را با برد بگذرانیم.

میشو کریستوویچ در پاسخ به یکی از خبرنگاران در مورد بازیکنانش گفت: من نمی توانم با کسی کار کنم و به او بگویم تو بازیکن بدی هستی. هر کدام از بازیکنان یک سری کیفیت های خوب دارند من به عنوان مربی باید کیفیت های خوب بازیکنانم را پرورش دهم و عادت های بد آنان را در گوشه و تاریکی قرار دهم. اگر مصطفی با سرعت راه می رود و دریبل می زند می تواند بازیکن خیلی خوبی باشد اگر پشتش را به دروازه کند.  هر بازیکن به همین شکل جنبه های خوب و بد دارد، ان شالله همه ما در کنار هم کارهای بزرگی انجام دهیم قطعا همه چیز در مغز و ذهن ما است. 

 

پارس جم شاهین شهرداری کریستوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر