کد خبر: 839978 A

یحیی گل‌محمدی گفت: فصل سرد سال است مشکلات پیش‌پا افتاده زیادی داریم، نیمکت تیم ما ۲ ماه است که از سرما می‌لرزد.

به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم شهرخودرو در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان اظهار داشت: به این سه امتیاز به شدت نیاز داریم، امیدوارم بازیکنان نیز تلاش ویژه‌ای داشته‌ باشند و همچنین هواداران هم مثل همیشه، پرشور کنار ما باشند. از آنها می‌خواهم که باز هم یار دوازدهم قدرتمند ما باشند، در برخی مسابقات با انرژی هواداران بوده که به گل پیروزی رسیدیم‌.

گل‌محمدی ادامه داد: صنعت نفت یکی از تیم‌های خوب و باکیفیت لیگ برتر است. امیدوارم بتوانیم هم در فاز دفاعی و هم در زدن ضربات آخر خوب عمل کنیم. فکر می‌کنم بازی جذابی را از دو تیم شاهد خواهیم‌ بود و انشالله ما هم بتوانیم برنده از زمین خارج شویم.

سرمربی تیم شهرخودرو در خصوص برطرف شدن مشکلات تیمش و امکاناتی که قرار بود  هفته گذشته به از آنها داده شود، توضیح داد: یک سری مشکلات وجود دارد، نمی‌دانم چرا این مسائل حل نمی شود. یکی دو ماه دیگر باید وارد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شویم‌، وقتی در لیگ نتوانسته‌ایم این امکانات را فراهم کنیم، چطور می خواهیم در آسیا به این سطح برسیم ۲ ماه است نیمکت ما دارد از سرما می لرزد اما نمی‌دانم چرا این مشکلات حل نمی‌شود فصل سرد سال است و واقعا مشکلات پیش‌پا افتاده اما تاثیرگذاری داریم.

یحیی گل‌محمدی شهرخودرو خراسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر