کد خبر: 839589 A

بایرن مونیخ دیشب نمایشی فوق العاده در خانه ستاره سرخ بلگراد داشت و موفق شد با شش گل برابر این تیم به برتری دست یابد. رابرت لواندوفسکی مانند ماه های اخیر در این دیدار نیز نمایش درخشانی داشت و با به ثمر رساندن چهار گل، نقشی اساسی در کسب این پیروزی پرگل ایفا کرد.

به گزارش ایلنا، ستاره آماده این روزهای بایرن مونیخ تا به حال در پنج بازی تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان موفق به زدن ده گل شده و اگر در دیدار آخر مقابل تاتنهام در آلمان هم این اتفاق تکرار شود، او به رکورد رونالدو مبنی بر زدن 11 گل در مرحله گروهی در تاریخ لیگ قهرمنانان دست خواهد یافت. البته تاتنهام زیر نظر ژوزه مورینیو متحول شده و به نظر می رسد همانند بازی رفت، زدن هفت گل به این تیم ممکن نخواهد بود.

اما کریستیانو رونالدو با به ثمر رساندن 17 گل در یک فصل لیگ قهرمانان، در تاریخ نیز از این حیث رکورددار است و اگر رابرت لواندوفسکی با همین معدل به عملکرد خود ادامه داده و بایرن مونیخ هم وداع زودهنگامی با لیگ قهرمانان نداشته باشد، ستاره لهستانی می تواند این رکورد را نیز از آن خود کند.

البته ستاره لهستانی دیشب یک رکورد رونالدو را از آن خود کرد؛ رابرت لواندوفسکی در حدود 15 دقیقه چهار بار دروازه ستاره سرخ را گشوئ و رکورد سریع ترین پوکر تاریخ لیگ قهرمانان که با 21 دقیقه به کریستیانو رونالدو تعلق داشت را شکست. رونالدو که در این فصل لیگ قهرمانان عملکرد خوبی نداشته و تنها موفق به زدن یک گل شده است، حالا نگران شکسته شدن رکوردهایش توسط رابرت لواندوفسکی خواهد بود.

بایرن مونیخ لواندوفسکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر