کد خبر: 839508 A

​رییس فدراسیون والیبال تاکید کرد: تیم ملی بزرگسالان ما سرایط خوبی نداشت، بنابراین احساس وظیفه کردم بنابراین در جمع خانواده والیبال حضور یافتم.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی که در نشست معاونان ، مدیران ستادی و فدراسیونهای ورزشی با وزیر ورزش و جوانان سخن می گفت ، اظهار داشت: دغدغه رهبری و مردم باعث شد که من دوباره این احساس وظیفه کنم و به فدراسیون بازگردم.

او ادامه داد: در میان خانواده ورزش این   احساس به وجود امده بود که والیبال دارد افت کرده است  و این موضوع در دیداری که با رهبری نیز داشتیم ایشان تاکید  کردند که باید بیشتر به والیبال پرداخته شود.

رییس فدراسیون والیبال با مهم خواندن کسب سهمیه المپیک و نامطلوب خواندن شرایط روحی تیم ملی والیبال بیان کرد: با توجه به شرایط کنونی والیبال احساس خطر کردیم  و با مشورتهایی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که  در فدراسیون والیبال حاضر شوم. 

داورزنی تاکید کرد که باید تیم را آماده کسب سهمیه المپیک کنیم و برای دستیابی به  این مهم ، باید با سرعت برنامه ریزی و تیم را برای حضور در رویدادهایی که منجر به کسب سهمیه المپیک می شود، آماده کنیم.

وی در پایان از همکاری و تعامل همه روسای فدراسیون‌ها و کمیته ملی المپیک قدردانی کرد.

فدراسیون والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر