سرخط خبرها:
کد خبر: 839349 A

عبدالله حسینی در گفتگو با ایلنا:

عبدالله حسینی در خصوص شکست مقابل شهرخودرو، شرایط فنی تیم گل گهر و بازی بعدی مقابل فولاد خوزستان صحبت کرد.

عبدالله حسینی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا درخصوص باخت تیم گل‌گهر مقابل شهرخودرو خراسان اظهار داشت: می‌دانستیم که شهرخودرو تیم بسیار خوبی است ما چند موقعیت در نیمه اول خلق کردیم حقمان بود که بتوانیم سه امتیاز این دیدار را کسب کنیم ولی بدلیل درخشش و سیوهای عالی مهدی رحمتی نتوانستیم آن‌ها را به گل تبدیل کنیم و متاسفانه در نهایت نتیجه را واگذار کردیم. جا دارد از اینجا به تیم خوب شهرخودرو و یحیی گل‌محمدی برای این برد تبریک بگویم.

حسینی در خصوص علت اصلی نتیجه نگرفتن تیم گل گهر سیرجان گفت: تمامی کسانی که بازی‌های گل‌گهر را دیدند می‌دانند که در تمامی بازی‌ها موقعیت‌های خوبی را خلق می‌کنیم ولی متاسفانه نمی‌توانیم آن‌ها به گل تبدیل کنیم به هرحال فوتبال دو رو دارد و تیم ما هم در حال حاضر روی بد آن را تجربه می‌کند. امیدوارم ازاینجا به بعد بتوانیم موقعیت‌های خلق شده را به گل تبدیل کنیم و فوتبال روی خوشش را به ما هم نشان دهد.

وی در خصوص شرایط فنی تیم گل گهر گفت: متاسفانه زمانی که تیمی نتیجه نمی‌گیرید شرایط روحی بازیکنانش بهم می‌ریزد و اعتمادبنفس آن‌ها از دست می‌رود. شک ندارم این شرایط برای گل گهر موقت است و تیم ما هم با یک برد از این رو به آن رو می‌شود و همه چیز برایش تغییر خواهد کرد. بازیکنان گل گهر بسیار مستعد هستند و باغیرت تمام فوتبال بازی می‌کنند، امیدوارم که در ادامه با چند برد سه امتیازی شرایط به نفع تیم گل‌گهر به یکباره تغییر کند.

مدافع تیم گل گهر سیرجان درخصوص عملکرد خوبش در بازی مقابل شهرخودرو ادامه داد: برای بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) و مقابل تماشاگران مشهدی که همیشه من را مورد لطف خودشان قرار داده‌اند انگیزه خاصی داشتم. امسال هم سعی کردم بتوانم در تمامی دیدارها برای تیمم بدون اشتباه بازی کنم امیدوارم که بتوانم با عملکرد خوبم برای تیم گل گهر مثمرثمر باشم.

حسینی در پایان درخصوص پیشبینی‌اش از بازی بعدی تیم گل گهر مقابل فولاد خوزستان گفت: فولاد خیلی تیم قدرتمندی است و تابحال و خیلی نمایش قابل قبولی داشته است اما تیم ما هم به خوبی آن‌ها آنالیز کرده است و قطعا ما فقط برای برد و کسب سه امتیاز به اهواز می‌رویم و امیدوارم که بتوانیم با یک برد دل هواداران خوب سیرجانی را شاد کنیم.

گفتگو: ترنم کشاورز

مجید جلالی یحیی گل محمدی گل گهر سیرجان عبدالله حسینی شهرخودرو خراسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر