کد خبر: 839024 A

ناصر سالاری، دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت، اگر مدیران وزارت نفت نمی‌خواهند تیمداری کنند، بخشی از درآمد نفت را به مردم آبادان اختصاص دهند.

به گزارش ایلنا، ناصر سالاری پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ما بد بازی نکردیم، اما در نیمه دوم در حد و اندازه‌های خودمان ظاهر نشدیم.

دروازه‌بان صنعت نفت درباره اینکه گفته شد اسکوچیچ با بازیکنان تیمش خداحافظی کرده است، تصریح کرد: اصلاً چنین اتفاقی رخ نداده است. اسکوچیچ از بچه‌ها ناراحت است و حق هم دارد. او می‌داند که ما می‌توانیم خیلی بهتر بازی کنیم و صنعت نفت می‌تواند خیلی بهتر از این باشد، اما با کسی خداحافظی نکرد. ما به سرمربی تیم حق می‌دهیم. او به بهترین بازیکنان بازی می‌دهد و می‌خواهد شرایط تیم را درست کند.

سالاری در مورد عدم تمایل وزارت نفت به تیمداری و احتمال دچار شدن سرنوشت تیم آبادانی به عاقبت نفت تهران خاطرنشان کرد: من سررشته‌ای در این سیاست‌گذاری‌ها ندارم. ما پولی نگرفته‌ایم، اما وضعیت ما با نفت تهران متفاوت است، چون مردم یک شهر با صنعت نفت زندگی می‌کنند. نفت تهران تیم بزرگی بوده است و در لیگ قهرمانان آسیا هم شرکت کرد، اما تماشاگری نداشت و تیم مختص به خودشان بود.

وی ادامه داد: با شرایط پالایشگاه‌ها و آلاینده‌های آبادان، کمترین حق مردم این شهر این است که برای رفاه آنها پول خرج شود. مشکلی نیست اگر مسئولان نخواهند تیمداری کنند، اما بخشی از این درآمد را برای شهر خرج کنند. مردم آبادان آلاینده‌ها را استشمام می‌کنند و این در زندگی آنها دیده می‌شود. پس باید برای این شهر هزینه شود.

جام حذفی ناصر سالاری دروازه بان صنعت نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر