کد خبر: 838715 A

مربی تیم فوتبال المپیک ایران با اشاره برگزاری جلسات مشترک کادر فنی و اجرایی به صورت مداوم گفت: کادر فنی تیم المپیک تا شروع بازی‌های مقدماتی استراحت نخواهد داشت.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علیرضا امامی فر با بیان این موضوع گفت: خوشبتانه اردو و بازی‌های مفیدی در اندونزی و قطر داشتیم که از هر نظر به ما کمک کرد. هم از نظر فنی به آنچه می‌خواستیم رسیدیم و دستاورد خوبی داشتیم و هم از نظر موضوعات دیگر ازجمله شرایط آب و هوایی و تنظیم برنامه خواب بازیکنان تجربه بسیار خوبی به دست آوردیم.

مربی تیم المپیک اضافه کرد: دستاوردهای این دو اردو بیش از هر زمانی به ما نشان داد کار بزرگی در پیش داریم و باید از هر نظر آماده باشیم. کادر فنی تیم امید در فرصت باقیمانده استراحت ندارد و همه روزه در مرکز ملی فوتبال حضور داریم تا با برگزاری جلسات متعدد در خصوص موضوعات مختلف تصمیم گیری کنیم. روز گذشته هم با حضور سرمربی محترم و سایر اعضای کادر فنی همچنین اجرایی به بررسی موضوعات و مسائل مرتبط با برنامه‌های آتی تیم پرداختیم و جلسه بسیار خوبی در مرکز ملی فوتبال داشتیم. همه ما به خوبی می‌دانیم کار سختی در پیش داریم و موفقیت در مسابقات نهایی تنها با همدلی و البته فعالیت شبانه روزی و توجه به جزئی‌ترین مسائل محقق می‌شود. تقسیم وظایف به خوبی در کادر انجام شده و تمامی مسائل به دقت بررسی می‌شود تا با برنامه ریزی مناسب روند آماده‌سازی تیم را به بهترین شکل دنبال کنیم.

امامی فر اضافه کرد: مسئله تنظیم خواب بازیکنان از جمله موضوعات مهمی بود که در سفر به اندونزی به شکل عملیاتی تجربه کردیم و روز گذشته در همین خصوص با اعضا و نمایندگان محترم کمیته پزشکی فدراسیون جلسه‌ای داشتیم. مسئله دیگر تعریق و از دست رفتن آب بدن در آب و هوای شرجی است که در این خصوص هم بحث‌های لازم صورت گرفته و تدبیر مناسبی خواهیم داشت. از نظر فنی هم کادر در خصوص بیشتر پست‌ها به جمع‌بندی رسیده اما با توجه به اینکه برخی بازیکنان را در چند پست دیگر هم مورد آزمایش قرار دادیم در اردوهای آتی تمرکز بیشتری خواهیم داشت تا به گزینه‌های نهایی در تمامی پست‌ها برسیم و آماده حضور در رقابت‌ها شویم.

مربی تیم امید در پایان گفت: موضوع ارتقای توان جسمانی بازیکنان، میزان دوندگی و آمادگی آن‌ها ازجمله مسائل مهمی است که در فرصت باقیمانده برای ما اصلی‌ترین موضوع است. در این خصوص هم جلسات متعددی داشتیم و برنامه ریزی بسیار خوبی تدوین شده تا تمامی بازیکنان حاضر در تایلند با بهترین شرایط ممکن وارد مسابقات شوند و در اوج آمادگی بتوانیم عملکرد خوبی در این رقابت‌ها از هر نظر داشته باشیم.

فدراسیون فوتبال علیرضا امامی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر