کد خبر: 838416 A

مربی تیم صنعت نفت آبادان در نشست خبری گفت: آخرین بازی پرسپولیس کاملا آنالیز شده است و تمرینات خود را بر اساس این بازی انجام دادیم. تمرین‌های ما با وقفه انجام شده بود و زیاد تمرین نداشتیم اما در هفته اخیر تمرینات منظمی داشتیم.

به گزارش ایلنا، بهنام سراج، مربی تیم صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس در جام حذفی درباره غیبت دراگان اسکوچیچ اظهار داشت: آقای اسکوچیچ عذرخواهی کردند. تمرین با نشست خبری تداخل داشت و ایشان نتوانست در این کنفرانس حضور پیدا کند.

او ادامه داد: بازی حذفی برای ما خیلی مهم است. ما در لیگ برتر به جز بازی آخر نتایج خوبی گرفتیم. امیدوارم با تدابیری که سرمربی چیده است بتوانیم از این مرحله عبور کنیم و این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. آخرین بازی پرسپولیس کاملا آنالیز شده است و تمرینات خود را بر اساس این بازی انجام دادیم. تمرین‌های ما با وقفه انجام شده بود و زیاد تمرین نداشتیم اما در هفته اخیر تمرینات منظمی داشتیم. به غیر از کاپیتان تیم، بقیه بازیکنان تیم در آمادگی کامل قرار دارند.

مربی نفت درباره مشکلات مالی طلایی پوشان عنوان کرد: مسئولان باشگاه شبانه‌روز تلاش می‌کنند مشکلات باشگاه حل شود. تنها تیمی که تا به حال دریافتی نداشته است، صنعت نفت آبادان است و ما در تلاش هستیم تا بتوانیم مشکلات موجود را حل کنیم.

مربی صنعت نفت آبادان در پاسخ سوالی درباره شرایط این روزهای تیم ملی و شایعه تغییر سرمربی تیم خاطرنشان کرد: اگر احساسی عمل کنیم می‌توانیم، مربی تیم ملی را عوض کنیم اما منطقی‌اش این است که مربی تیم ملی در شرایط و زمان حاضر نباید عوض شود.

سراج درباره اینکه بازیکنان نفت با مشکلات مالی افت خواهند کرد گفت: این مساله وجود دارد اما بازیکنان قول دادند که مشکلات مالی را فراموش کنند و با تمام انگیزه و روحیه این بازی را انجام دهند.

صنعت نفت آبادان پرسپولیس تهران بهنام سراج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر