کد خبر: 837856 A

تیراندازی با کمان قهرمانی آسیا؛

در ادامه مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی آسیا در تایلند، در دور نخست حذفی، کمانداران ایران در ماده ریکرو به مصاف حریفان خود رفتند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در ادامه مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی آسیا در تایلند، در دور نخست حذفی، کمانداران ایران در ماده ریکرو به مصاف حریفان خود رفتند. 

امین پیرعلی در دور نخست مسابقات حذفی با نتیجه 6 بر 5 مقابل نماینده فیلیپین به برتری رسید و راهی دور بعدی بازی‌ها شد. وی در دور دوم باید با کمانداری از تاجیکستان دیدار کند. 

رضا شبانی در دور نخست مسابقات حذفی با نتیجه 6 بر صفر مقابل نماینده ترکمنستان به برتری رسید و راهی دور بعدی بازی‌ها شد. وی در دور بعدی به مصاف کمانداری از ویتنام می‌رود.

صادق اشرفی در دور نخست مسابقات جام حذفی با نتیجه 6 بر 2 مقابل نماینده عربستان به برتری رسید و راهی دور بعدی بازی‌ها شد. وی در دور دوم باید به مصاف نماینده مالزی برود.

میلاد وزیری در دور نخست مسابقات جام حذفی با نتیجه 6 بر 2 مقابل نماینده نپال به پیروزی رسید و به دور دوم مسابقات راه یافت. وی در دور دوم باید به مصاف نماینده مغولستان برود.

فدراسیون تیراندازی با کمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر