کد خبر: 837515 A

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول آماده دیدار دشوار برابر کریستال پالاس بوده است.

به گزارش ایلنا، لیورپول امروز در دیداری دشوار و در حالیکه پالاس در طول بازی موفق به خلق موقعیت های فراوانی شد و بدشانس بود، در نهایت با گل دقایق پایانی روبرتو فرمینو موفق شد 1-2 حریف سخت کوش خود را مغلوب کند و فاصله اش را با رقبا حفظ کند. یورگن کلوپ در مورد این دیدار و دلایل موقعیت های فراوان حریف صحبت کرده است.

یورگن کلوپ گفت: من هرگز از دشواری دیدار مقابل پالاس تعجب نکردم. بازی های اینجا همیشه شبیه به هم هستند، ما می دانستیم که بازی کردن مقابل پالاس در خانه این تیم بسیار سخت است و آنها تسلیم نمی شوند. ما امروز به آنها شانس های گلزنی خیلی زیادی دادیم زیرا به اندازه کافی د دفاع فشرده و جمع و جور نبودیم.

وی افزود: در برخی نقاط زمین چالش هایی داشتیم و مرتکب اشتباه می شدیم. در طول بازی و روی ضربات ایستگاهی پالاس بیشتر از ما موفق به خلق موقعیت گلزنی شد. ما پیش از آغاز بازی نیز می دانستیم که پالاس می توانند فوتبال خوبی بازی و آنها روی به بازی مستقیم می آوردند. ما در بین نیمه متوجه شدیم که باید بهتر عمل کنیم. ما در رختکن گفتیم که باید اطمینان حاصل کنیم از همان ابتدا آماده جنگیدن و مبارزه هستیم.

یورگن کلوپ لیورپول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر