کد خبر: 837320 A

تیم فوتبال پرسپولیس امروز در یک بازی دوستانه به مصاف سرخپوشان پاکدشت از لیگ دسته یک آزادگان رفت و حریف خود را با نتیجه 7 بر 3 مغلوب کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بازی دو تیم پشت درهای بسته برگزار شد تا گابریل کالدرون، بازیکنانی که به میدان نرفته بودند یا زمان کمتری در بازی روز جمعه حاضر بودند را محک جدی بزند.

ترکیب پرسپولیس: رادوشویچ، شجاع خلیل زاده، احسان حسینی، آدم همتی، حسین ماهینی، کمال کامیابی‌نیا، سعید حسین‌پور، امید عالیشاه، سیامک نعمتی، فرشاد احمدزاده و مهدی.

ترکیب سرخپوشان پاکدشت: میلاد احمدیان، جهانبخش طاهر، وحید همراز، سجاد دانایی، امیر حسین پور محمد، مهدی عبدی، سینا اسد بیگی، اسماعیل شهبازی، علی کیانی، حجت اسلامی و حمید کاظمی.

سرخپوشان ایران در این بازی، به سرعت، به گل اول این دیدار دست پیدا کردند.

در دقیقه 2 بازی بود که همکاری خوب امید عالیشاه و مهدی عبدی منجر به باز شدن دروازه حریف شد.

در دقیقه 7 حجت اسلامی مهاجم سرخپوشان از گوشه محوطه جریمه با یک شوت فنی دروازه رادوشویچ را باز کرد تا بازی خیلی زود به تساوی کشیده شود.

در دقیقه 12 با خطای بازیکنان تیم سرخپوشان روی مهدی عبدی پرسپولیس صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که فرشاد احمدزاده از فاصله 25 متری دروازه حریف را باز کرد.

در دقیقه 16 پرسپولیس بعد از خطایی که در گوشه محوطه جریمه روی عالیشاه انجام شد صاحب یک ضربه ایستگاهی دیگر شد. ارسال خوب ماهینی را مهدی عبدی با ضربه سر به گل سوم پرسپولیس تبدیل کرد.

در دقیقه 36 سیامک نعمتی روی یک حرکت خوب پشت محوطه جریمه بعد از جا گذاشتن دو نفر با یک شوت زمینی گل چهارم پرسپولیس را به ثمر رساند.

در دقیقه 39 حرکت ترکیبی خوب بازیکنان پرسپولیس در نهایت با پاس عبدی به عالیشاه رسید و او با یک بغل پا گل پنجم را هم به ثمر رساند.

دقیقه 51 سانتر خوب سعید حسین‌پور روی سر مهدی عبدی نشست و این بازی گل ششم پرسپولیس و گل سوم خودش را به ثمر رساند.

در نیمه دوم پرسپولیس یک تغییر داشت و جونیور به جای احسان حسینی وارد زمین شد. ‌بعد از 15 دقیقه، حسینی به جای خود برگشت و جانشین مهدی عبدی شد که دچار مصدومیت جزئی شده بود.

در دقیقه 70 تیم سرخپوشان روی یک ارسال و ضربه سر صادق رضانیا به گل دوم رسید.

در دقیقه 75 حرکت خوب پرسپولیس از سمت راست به سیامک نعمتی رسید و او با یک شوت محکم گل دوم خود و گل هفتم پرسپولیس را به ثمر رساند.

در دقیقه 88 داور به سود سرخپوشان پاکدشت اعلام ضربه پنالتی کرد که امیرحسین فشنگچی این توپ را به گل تبدیل نمود.

به این ترتیب مصاف دو تیم با پیروزی 7 بر 3 به سود شاگردان گابریل کالدرون پایان یافت.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال سرخپوشان پاکدشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر