کد خبر: 837276 A

در اردوهای تهران تیم امید دعوت می شوم هنگام اعزام خط می خورم

دروازه‌بان دوم استقلال در خصوص عدم دعوت حسیین حسینی به تیم ملی حرفهای جالبی برزبان اورد.

به گزارش ایلنا،حسن پورحمیدی دروازه‌بان دوم استقلال معتقد است حق حسین حسینی بود که به تیم ملی دعوت شود اما نظر آخر را سرمربی تیم ملی می‌دهد با پورحمیدی درباره شرایط این روزهای استقلال حل مشکلات مالی نیمک‌نشینی در این تیم و همچنین خط خوردنش از تیم امید به صحبت پرداختیم.

شرایط استقلال از نظر شما چطور است؟

خدا را شکر شرایط‌مان بسیار خوب است هفت هفته است که نباختیم و این نشان می‌دهد که تیم به یک شرایط ایده‌ال رسیده است. مهمترین مساله در حال حاضر این است که بتوانیم این روند را همچنان ادامه بدهیم.

این وقفه‌ای که در لیگ به وجود آمده به ضرر شماست؟

قطعا به ضرر استقلال خواهد بود زیرا ما شرایط‌مان بسیار خوب بود و می‌توانستیم آن را ادامه دهیم ولی خب کاری نمی‌توانیم انجام دهیم زیرا این وقفه به خاطر تیم ملی بود و ما هم برای موفقیت تیم ملی هر کاری انجام می‌دهیم. به هرحال بازی‌ها دوباره شروع خواهد شد و ما باید تمام تمرکزمان را روی لیگ بگذاریم.

مشکلات مالی هم حل شد؟

بله، این اتفاق افتاد و بچه‌ها درصدی از مطالباتشان را گرفتند بازیکنان کم کم پولشان را می‌گیرند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

خودتان هم فعلا نیمکت‌نشین هستید؟

به هر حال نیمکت‌نشینی تیم بزرگی چون استقلال هم افتخار است این را باید قبول کنیم که حسین حسینی خیلی خوب کار می‌کند و از عملکرد خوبش لذت می‌برم.

به نظرتان حسینی نباید به تیم ملی دعوت می‌شد؟

باید قبول کنیم حقش بود که به تیم ملی دعوت شود البته ما که نمی‌توانیم بگوییم او دعوت شود نظر سرمربی تیم ملی این گونه است و سرمربی تیم ملی باید در این خصوص نظر دهند البته اکثر کارشناسان معتقد بودند که حق حسینی بود که به تیم ملی دعوت شود.

شما در لیست تیم ملی بودید اما خط خوردید؟

در فهرست آخر تیم ملی امید حضور داشتم اما نمی‌دانم چرا قبل از حضور تیم امید در اندونزی خط خوردم  نمی‌دانم برایم جالب است در اردوهای تهران هستم اما هنگام اعزام‌ها خط می‌خورم.

شاید به خاطر نیمکت‌نشینی در استقلال است؟

اگر هم نیمکت‌نشین باشم نیکمت تیم استقلال هستم البته این را هم بگویم امیدوارم که تیم امید موفق باشد زیرا شایستگی حضور در المپیک را دارد.

استقلال را مدعی قهرمانی می‌دانید؟

هنوز پنج بازی تا پایان نیم فصل باقی مانده و تیم قهرمان آخر فصل مشخص می‌شود ما تمام سعی و تلاشمان این است که یکی از تیم‌های مدعی برای کسب جام باشیم.

 

استقلال حسین حسینی حسن پورحمیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر