کد خبر: 837260 A

لوئیس سوارز در بارسلونا "بسیار خوشحال" است اما اذعان می‌کند که احتمال حضورش در یک باشگاه آمریکایی وجود دارد.

به گزارش ایلنا، لوییز سوارز که ششمین فصل حضور در بارسلونا را تجربه می‌کند در آخرین فصل قراردادش قرار گرفته و با فرا رسیدن تابستان می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد آبی اناری پوشان را ترک کند.

تیم اینترمیامی آمریکا، باشگاهی که مالکیت آن برعهده دیوید بکهام است، از فصل آینده وارد مسابقات لیگ حرفه‌ای آمریکا می‌شود به عنوان مقصد احتمالی لوییز سوارز مطرح شده است.

سوارز به ESPN گفت: "ام ال اس رقابتی است که در چند سال گذشته رشد زیادی داشته است و می‌بینید که با بازیکنان جوانی اغلب از آمریکای جنوبی در دو سال گذشته به آنجا نقل مکان کرده اند. این نشان می‌دهد که آنها به دنبال پیشرفت هستند و تنها بازیکنانی که به بازنشستگی نزدیک هستند را جذب نمی‌کنند. آنها به دنبال ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه هستند. 

نیکلاس لودیرو، هافبک سیاتل ساندرز در اوایل این ماه گفت که هموطنش، سوارز در مورد احتمال پیوستن وی به ام ال اس بحث کرده است. سوارز در این باره گفت: "من با بارسا قرارداد دارم و بسیار خوشحالم. هیچکس از آینده خبر ندارد، این یک لیگ جذاب است. با توجه به اینکه من برای مدت طولانی خوش شانس بوده‌ام که در سطح بالا موفق بوده‌ام، آنچه در آینده به دنبال آن می‌گردم ثبات برای خانواده و رفاه فرزندانم است. همه آنها با من تصمیم می‌گریند  و ایالات متحده یک فرصت خوب است."

بارسلونا لوییز سوارز لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر