کد خبر: 837231 A

از پانزدهم آذرماه و به میزبانی روسیه آغاز می‌شود؛

4 هوگوپوش ایران در مرحله فینال مسابقات گرندپری 2019 که پانزدهم و شانزدهم آذرماه به میزبانی روسیه برگزار می‌شود، حضور پیدا می‌کنند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، فینال مسابقات گرندپری 2019 از روز پانزدهم آذرماه با حضور 16 تکواندوکار برتر جهان در هر 4 وزن المپیکی مردان و زنان و در مجموعه ورزشی دینامو روسیه آغاز می‌شود و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

این رقابت‌ها با حضور 16 تکواندوکار برتر در هر وزن پیگیری می‌شود و هر کشور با توجه به رنکینگ هوگوپوشان خود می‌تواند حداکثر دو ورزشکار را به این رقابت‌ها اعزام کند؛ یک ورزشکار کشور میزبان تنها در اوزانی که از طریق رنکینگ نوامبر واجد شرایط نشده باشد، دعوت می‌شود. ورزشکاران بر اساس رنکینگ نوامبر خود سیدبندی می‌شوند.

آرمین هادی‌پور در وزن 58- کیلوگرم، میرهاشم حسینی و سروش احمدی در وزن 80- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن 80+ کیلوگرم نمایندگان ایران در این رقابت‌ها هستند.

مسابقات در تمامی اوزان تا مرحله نیمه نهایی روز اول جمعه 15 آذرماه برگزار می‌شود؛ رقابت‌‌ برای کسب مدال برنز و فینال نیز روز 16 آذرماه پیگیری خواهد شد.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربی است.

رقابت‌های فینال گرندپری 8G است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 80، 48 و 28. 80 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد. همچنین 6000، 3000 و 1000 دلار جایزه نقدی اهدا می‌شود.

فدراسیون تکواندو ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر