کد خبر: 837220 A

میثم تیموری در گفتگو با ایلنا:

مدافع تیم تراکتور گفت: شک ندارم که تیم تراکتورسازی امسال می‌تواند با توجه به شرایط خوبش و حمایت هوادران به قهرمانی دست پیدا کند.

میثم تیموری در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، در خصوص شرایط فنی تیم تراکتور اظهار داشت: خداراشکر شرایط کل تیم خیلی خوبی است و در حال حاضر در حال انجام دادن تمرینات فشرده هستیم که بتوانیم به روند آمادگی سازی برسیم. باورم این است که هیچ کدام از نتایج بدی که کسب کردیم حق تیم ما نبود.

تیموری درخصوص شرایط خودش در تیم تراکتور گفت: خداراشکر به تیمی پیوستم که هوادارانش قدر بازیکن خوب و زحمات او را می‌دانند؛ خیلی شرایط خوبی در تبریز دارم و همه چیز اینجا عالی است.

مدافع تیم تراکتور درخصوص لغو دیدار برابر شهرخودروخراسان بیان داشت متاسفانه بدلیل مشکلاتی که پیش آمد دیدار برابر شهرخودرو لغو شد و هنوزهم نمیدانیم که بازی جام حذفی برگزار می‌شود یا نه.

وی درواکنش به اینکه آیا تراکتورسازی می‌تواند بعد از سال‌ها در نیم فصل به قهرمانی دست پیدا کند یا خیر گفت: بله صد در صد. البته قهرمانی در نیم فصل چندان اهمیتی ندارد بلکه این قهرمانی پایان فصل است که برای تمامی تیم ها مهم است. شک ندارم که تیم تراکتورسازی امسال می‌تواند با توجه به شرایط خوبش و حمایت هوادران به این مهم دست پیدا کند.

میثم تیموری در خصوص تحت فشار قرار گرفتن دینزلی بعد از چند باخت اخیر تراکتورسازی گفت: باختن در فوتبال یک امر کاملا طبیعی است و مهم ترین تیم‌های دنیا مثل بایرن مونیخ هم تا بحال با پنج گل شکست را تجربه کرده‌اند، قرار هم نیست که یک تیمی همیشه برنده از زمین خارج شود باز هم با توجه به این باخت‌ها تیم ما جزو چند تیم بالای جدول است و خوشبختانه خیلی خیلی خوب امتیاز جمع کرده است. از این به بعد برای تمامی بازی‌ها با تمام وجود و فقط برای برد بازی خواهیم کرد امیدوارم که با حمایت هوادران بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

تراکتورسازی مصطفی دنیزلی میثم تیموری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر