کد خبر: 836900 A

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان در نشست خبری گفت: فردا یک بازی خوب و جذاب مشاهده خواهیم کرد و امیدوار هستم نتیجه خوبی بگیریم.

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار برابر پرسپولیس تهران در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: مقابل یکی از بهترین تیم‌های ایران در چند سال اخیر قرار خواهیم‌ گرفت و در ورزشگاه آزادی با حضور هواداران پرشور پرسپولیس کار سختی در پیش داریم.

او ادامه داد: با این وجود تیم ما هم از اول فصل عملکرد خوبی را از خود نشان داده‌ و نتایج خوبی هم گرفته است. در دیدار فردا مقابل پرسپولیس هم کادرفنی، مدیریت باشگاه و هواداران نیز به کمک ما خواهند آمد. فردا یک بازی خوب و جذاب مشاهده خواهیم کرد و امیدوار هستم نتیجه خوبی بگیریم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان درخصوص حواشی رویارویی او با تیم پرسپولیس در چند فصل اخیر گفت: در تیم‌های که من مربی گری کردم و با آنها برابر پرسپولیس بازی کرده‌ایم نتایج خوبی نگرفته‌ام که همین موضوع باعث شده حرف و حدیث‌های ایجاد شود اما من همه این جا اعلام می‌کنم دوست دارم پرسپولیس موفق شود اما در بازی‌های رو در رو با تیم‌های من موفق نباشد. زمانی که تیمی را هدایت می کنم دوست دارم تیمم پیروز باشد اگر من بگویم پرسپولیس را بیشتر از خودم دوست دارم دروغ گفته‌ام همیشه صداقت سرلوحه کارم بوده است.

تارتار با اشاره به مشکلات مالی تیمش گفت: در شرایطی که ما قرار داریم اکثر تیم‌ها با مشکل مالی مواجه هستند، باشگاه ما تا به حال به تعهدات مالی خود عمل کرده است و امیدوارم از این به بعد هم حمایت‌های لازم انجام شود.

از سرمربی نفت درخصوص تعطیلی لیگ برتر سوال شد و او پاسخ داد: تعطیلی‌ها معمولا به سود تیم‌هایی می‌شود که دچار مشکل هستند، اما تیم ما طی هفته‌ها شرایط خوبی داشت و مشکلی از این بابت نداشتیم. تعطیلی به سود ما نیست اما تیم ملی همیشه در اولویت است.

تارتار درباره مبحث گلزنی و مقایسه بین تیم‌های ایرانی و خارجی گفت: این موضوع به تیم‌های پایه برمی‌گردد. آموزش‌ها باید درست انجام شود و بازیکنان به درستی یاد بگیرد به توپ چگونه ضربه بزنند. نوع ضربه زدن به توپ از فاکتورهای اصلی یک مهاجم است که ما این مشکل را در کشور داریم و این موضوع به آموزش در تیم‌های پایه برمی‌گردد تا اصول اولیه را به بازیکنان آموزش دهند.

او در ادامه درباره حواشی که برای سوشا مکانی ایجاد شده هم گفت: ما دو دروازه‌بان آماده داریم و سوشا مکانی نیز یکی از آنها است. او تا به حال کار خودش را انجام داده و حاشیه‌ای نداشته است. تا به حال هم هیچ موضوع درگیری وجود نداشته است، نمی‌دانم حرف و حدیثها و حاشیه‌ها از کجا نشات می‌گیرد.

وی در پایان درباره اشتباهات داوری در لیگ ایران بیان داشت: یکی از آن تیم‌های که از ناحیه داوری متضرر شده است تیم ما است. دو هفته قبل در دیدار با فولاد دو گل سالم ما مردود اعلام شد من نمی‌دانم بعد از آن بازی آیا جریمه‌ای برای داور در نظر گرفتند یا نه و ما هم خبری نشنیدیم. وقتی داور در بازی اشتباه تاثیر گذار روی نتیجه دارد باید با او برخورد شود امیدوارم در بازی فردا داور روز خوبی را پشت سر بگذارد و عدالت اجرا شود.

مهدی تارتار نفت مسجد سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر