کد خبر: 836814 A

سرمربی پرتغالی تیم تاتنهام گفت: بازی مقابل تاتنهام در وایت هارت لین همیشه سخت اما زیبا بود. این یکی از این مکان‌هایی بود که من قبلاً با اشتیاق بلکه با احترام به آن می رفتم.

به گزارش ایلنا، ژوزه مورینیو، سرمربی جدید تاتنهام در گفت و گو با سایت رسمی این باشگاه اظهار داشت: من واقعاً این تیم را دوست دارم و به بازیکنان جوان نگاه می‌کنم - هیچ سرمربی‌ای در جهان وجود ندارد که دوست نداشته باشد بازیکنان جوان بازی کنند و به آنها کمک کند تا ارتقا پیدا کنند.

او ادامه داد: مشکل این است که گاهی اوقات به باشگاه‌هایی می‌آیید و کارهایی که زیر نظر شما هستند برای تولید این بازیکنان کافی نیست. بنابراین به تاریخ ما نگاه می‌کنم و می‌بینید که آکادمی همیشه استعدادهایی را که تیم اول به آن نیاز دارد، می‌دهد. البته من مشتاقانه منتظر [کار] با آن پروفایل هستم.

مورینیو گفت: بازی مقابل تاتنهام در وایت هارت لین همیشه سخت اما زیبا بود. این یکی از این مکان‌هایی بود که من قبلاً با اشتیاق بلکه با احترام به آن می رفتم. من همیشه در مورد پتانسیل باشگاه و کیفیت بازیکنان صحبت می‌کردم. من همیشه [در مورد] کار باشکوهی که باشگاه انجام می داد صحبت می‌کردم.

سرمربی پرتغالی بیان کرد: وقتی شما به ورزشگاه تاتنهام می‌گویید" ورزشگاه زیبا "، خیلی فروتن هستید. شما باید بگویید ، "بهترین ورزشگاه جهان". من فکر می‌کنم این واقعیت است. زمین تمرین برای هیچ یک زمین دیگری نیست. این را می‌توان تنها با برخی از زمین های آموزش فوتبال آمریکایی مقایسه کرد. شما نمی‌توانید با فوتبال اروپا در هر سطح مقایسه کنید  و من در اکثر بهترین مکان‌ها بوده‌ام.

ژوزه مورینیو درباره بازگشت به لیگ برتر همچنین گفت: در مورد لیگ برتر باید بگویم که می‌دانم در چه جایگاهی قرار داریم و معتقدم این جایگاه اصلی تاتنهام نیست. ما قصد داریم بازی به بازی پیش برویم و ابتدا هدف ما پیروزی در دیدار بعدی، در ادامه مسابقه بعدی و همین روند تا پایان فصل است. در پایان فصل خواهیم دید تاتنهام در چه جایگاهی قرار خواهد داشت، اما من معتقدم دراین رده قرار نخواهد گرفت.

ژوزه مورینیو تاتنهام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر