کد خبر: 836141 A

سرمربی تیم اسپانیا در آستانه بازگشت به نیمکت این تیم قرار دارد.

به گزارش ایلنا، چند ماه پیش بود که لوئیس انریکه به دلیل مشکلات شخصی از هدایت اسپانیا استعفا داد. بعد ها مشخص شد که استعفای انریکه به دلیل بیماری دخترش بوده است؛ موضوعی که البته باعث یک اتفاق تلخ برای این سرمربی اسپانیایی شد و دخترش بعد از چند ماه دست و پنجه نرم کردن با بیماری نهایتا از دنیا رفت.

پس از استعفای انریکه، دستیار او یعنی روبرت مورنو هدایت لاروخا را بر عهده گرفت. اما به نظر می رسد که فدراسیون فوتبال اسپانیا دوباره مذاکراتی با لوئیس انریکه داشته است تا این سرمربی سابق بارسلونا هدایت اسپانیا را در رقابت های یورو 2020 بر عهده بگیرد.  روز گذشته نشریه مارکا گزارش داده بود که مورنو از بازیکنان اسپانیا خداحافظی کرده و به نظر می رسد که با روی کار آمدن انریکه، مورنو نیز از کادر فنی لاروخا خارج شود و دیگر به عنوان دستیار انریکه فعالیت نخواهد کرد.

گزارش ها حاکی از این است که لوئیس انریکه نیز با این موضوع موافق است و برای بر عهده گرفتن دوباره هدایت اسپانیا علاقه نشان داده است. همچنین به نظر می رسد که انریکه طی یکی دو روز آینده به شکل رسمی معارفه خواهد شد.

همچنین بین اسپورت نیز ساعاتی پیش در توئیتی اعلام کرد که انریکه به عنوان سرمربی جدید اسپانیا انتخاب شده است و امروز معارفه این سرمربی به شکل رسمی انجام خواهد شد.

01452421

لوئیز انریکه تیم ملی اسپانیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر