کد خبر: 835503 A

فدراسیون همیشه در شرایط سخت پاسخگو بوده است

رییس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: اینکه کمتر از 12 ساعت بعد از بازی عراق فدراسیون عذرخواهی کرد کار بسیار درستی بود و نشان داد در کنار مردم حضور دارد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دکتر میرشاد ماجدی، رییس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال عنوان کرد:در روزهای اخیر و بعد از بازی تیم ملی مقابل عراق، نکات مختلفی از سوی کارشناسان و پیشکسوتان و همچنین مردم علاقمند مطرح شده است که به نظرم قابل ارزیابی است.حتما هم فدراسیون فوتبال شنونده این مطالب هست تا در نهایت از همه ظرفیت ها برای کمک به تیم ملی فوتبال کشورمان استفاده شود.

وی ادامه داد: من می خواهم اینجا یک واقعیت مهم را بگویم.فدراسیون در این شرایط خاص اقتصادی حقیقتا در حوزه زیرساخت و ساختارها کارهای بزرگی کرده است.من خودم افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی در همه رده ها را داشتم و پس از آن مسولیت هایی اجرایی مستقیم را تجربه کردم.اینجا به صراحت می گویم که ما در سال های گذشته چنین امکانات و برنامه های لجستیکی را کمتر تجربه کردیم.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال اضافه کرد: برد و باخت در همه تیم های ملی دنیا وجود دارد.اگر در شکست باقی بمانیم، مفهوم ریشه ای و حقیقی فوتبال از دست می رود. فوتبال معنایش پویایی و سیالیت است و زندگی ادامه دارد.در یک جمله اگر بخواهیم این شکست را ببنیم و همه چیز را به یکباره زیر سوال ببریم خودزنی کرده ایم. به صورت کلی، در هنگام برد همه چیز خوب است ولی در باخت انتقادها شروع می شود که این هم طبیعی است.اینکه گفته می شود فدراسیون باید پاسخگو باشد که روشن است و فدراسیون همیشه در شرایط سخت پاسخگو بوده است.در برد هست که همه حضور دارند و همین که کمتر از 12 ساعت بعد از بازی عراق  فدراسیون عذرخواهی کرد کار بسیار درستی بود و نشان داد در کنار مردم حضور دارد.  

این پیشکسوت فوتبال خاطرنشان کرد: بازی هایی که در بهار سال آینده در  استادیوم آزادی داریم بدون شک امتیاز بزرگی برای تیم ملی است. سه بازی خانگی که مجبوریم 9 امتیاز را در تهران را حفظ کنیم.در این مدت،فدراسیون حتما دیدگاههای ارزشمند جامعه فوتبال و انتظارات مردم را به اطلاع سرمربی تیم ملی هم خواهد رساند تا  تیم ملی بتواند با آمادگی کامل در 4 بازی دور برگشت به میدان برود.از یاد نبریم تیم ملی مال مردم است و این مردم بوده اند که در مقاطع خاص نقش یار دوازدهم را به خوبی ایفا کردند.تیم ملی  در سال 1399 با حضور هزاران ایرانی عاشق در ورزشگاه آزادی به مرحله بعد صعود خواهد کرد.

تیم ملی فوتبال ایران فدراسیون فوتبال میرشاد ماجدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر