کد خبر: 834818 A

سرمربی تیم شهر خودروی مشهد گفت: امروز سراسر بازی هجومی ارائه دادیم و از حریف هم بابت بازی جوانمردانه اش تشکر می کنم.

به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل گل گهر سیرجان درباره این بازی گفت: درباره بازی باید بگویم که بازی امروز واقعا بازی سختی برای ما بود. ما بازی سختی را برنده شدیم. تیم‌هایی که در مشهد بازی می کنند اولویت آنها دفاع کردن است. هر تیمی که به برد نیاز دارد کار برایش سخت می شود.

وی ادامه داد: در نیمه اول بازی دست ما بود و می دانستیم که چه می خواهیم. البته کار در نیمه اول سخت شد و فکر می‌کنم گل گهر پیشرفت خیلی خوبی نسبت به قبل داشته است. آنها فراتر از انتظار ما بودند به طوری که در نیمه اول می توانستند به گل برسند. رحمتی امروز تاثیر زیادی روی بردی که ما به دست آوردیم داشت. البته فشار روحی روانی روی تیم ما هست چون برد می خواستیم و به دلیل همین فشارها کار کمی سخت می شود. از بازیکنانم تشکر می کنم چون تا آخرین ثانیه های بازی به دنبال زدن گل بودند و عقب نیامدند. امروز سراسر بازی هجومی ارائه دادیم و از حریف هم بابت بازی جوانمردانه اش تشکر می کنم. از بازی خوب سعید صادقی باید حرف بزنم چرا که امروز و در بازی قبل پایه گذار گل‌های ما بود. در تیم ما روحیه برد وجود دارد. جا دارد از هواداران مان تشکر کنم که هر چه داریم از وجود آنهاست.

گل‌محمدی در ادامه تصریح کرد: ببینید چیزی که مشخص است این است که تیم ما برای قهرمانی بسته نشده و هزینه‌های ما محدود است. بارها گفتم در مقابل برخی از تیم‌ها هزینه ما یک چهارم یا یک پنجم است. ما بازی های سختی در آینده داریم. باید مشخص شود چند مرتبه حلاجیم. ما به آینده تیم خوش بین هستم.  بازی های حساسی در پیش داریم و امیدوارم مشکلات سخت افزاری که داریم بر طرف شود. تیم باید بیشتر تجهیز شود. سال قبل به ما گفتند امسال 4 زمین تمرین داریم اما این اتفاق رخ نداد و 6 ماه است در زمین منزل آباد تمرین می کنیم. البته هفته ای یک بار به زمین امام رضا می آییم و از مسئولان آستان قدس بابت این همکاری تشکر می کنم. زمین ما شرایط بدی ندارد اما 10 روز دیگر که برف بیاید زمین تمرین ما خراب می شود. خیلی قول ها داده شده اما انجام نشد. قرار بود زمین شماره 2 ورزشگاه را به ما بدهند اما این طور نشد. انتظار بیشتری از مسئولان باشگاه و شهری داریم. نمی خواهم وارد جزییات شوم اما مشکلات باید برطرف شود.

وی درباره اینکه آیا شهرخودرو می‌توانست نماینده‌ای در تیم ملی داشته باشد، تصریح کرد: با توجه به پیشرفت بازیکنانم باید بگویم که حداقل یکی دو بازیکن می‌توانستند از تیم ما در تیم ملی به صورت ثابت بازی کنند. البته شرایط تیم ملی در این روزها شرایط حساسی است و نباید در این باره زیاد صحبت کنیم. ما به کادر فنی تیم ملی اعتماد داریم  و امیدواریم نگاه بهتری به تیم ما شود. 

سرمربی شهرخودرو درباره داوری این بازی هم گفت:‌اشتباه تأثیرگذاری که روی نتیجه بازی اثرگذار باشد نداشتند اما در آن صحنه‌ای که مهدی رحمتی توپ را ارسال کرد آفساید نبود. در مجموعه از تیم داوری تشکر می‌کنم هر چند که به نظرم تجربه‌ای داشتند و امروزبازی سنگینی را سوت زدند.

گل‌محمدی درباره شرایط شهرخودرو هم گفت: بخش زیادی از مشکلات سال قبل حل شده و امسال هم درصد خوبی به بازیکنان پرداخت شده اما وعده‌هایی مثل پاداش آسیایی یا امکاناتی که قرار بود در اختیار ما قرار داده شود عملی نشد. 

وی تصریح کرد: آقای حمیداوی مثل برادر من است تو می‌داند چقدر او را دوست دارم اما به او توصیه می‌کنم که مراقب افراد ناپاک که شاید دوروبر او باشند، باشد. شاید این افراد در سیاست‌های مدیریتی تأثیرگذار باشند اما تیم ما پاک است و حمیداوی نباید اجازه دهد که افراد ناپاک به تیم و شخصیت تیم لطمه بزنند.

یحیی گل محمدی پدیده شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر