کد خبر: 834443 A

بازیکن گل‌گهر سیرجان از تقابل با تیم سابقش، شهر خودرو صحبت می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، عبدالله حسینی، بازیکن گل‌گهر باید در تعطیلات لیگ برتر در دیدار معوقه به مصاف شهر خودرو یا همان پدیده که تیم سابقش است برود و این دیدار برای دو تیم حساسیت‌های بالایی دارد.

 

* بالاخره در دهمین بازی‌تان به اولین بردتان می‌رسید یا ناکامی‌تان ادامه پیدا می‌کند؟

در ابتدا باید بگویم که شرایط خوبی نداریم و باخت‌ها و مساوی‌های متوالی که داشتیم خیلی اذیتمان کرده و خیلی ناراحتیم، با این وجود سرمربی‌مان آنالیز خوبی از تیم شهر خودرو داشته به همین دلیل خیلی باانگیزه و با آگاهی کامل از نقاط ضعف و قوت حریف به مصاف شهر خودرو می‌رویم تا از بحران درآییم. دیدارمان با تیم مشهدی برای ما حکم مرگ و زندگی را دارد به همین دلیل باید مقابل شهر خودرو پیروز شویم تا از بحران خارج شویم.

 

* اما شهر خودرو عناصر تهاجمی خیلی خوبی دارد؛ قادر به کنترل آنها هستید؟

بله شهر خودرو چند سال خانه من بوده به همین دلیل شناخت خوبی از وینگرها و بازیکنان هجومی تیم مشهدی دارم و انشاءالله با کمک دیگر بازیکنانمان سعی می‌کنیم نقاط قوت تیم میزبان را از کار بیندازیم و با برنامه‌های تاکتیکی خاصی که داریم تیم حریف را از بازی خارج کنیم. در این بین من هم مقابل تیم سابقم خیلی انگیزه دارم و تلاش می‌کنم در ضربات ایستگاهی و در دفاع بهترین نمایش را از خودم ارائه دهم.

 

* تغییر کادر فنی‌تان هم در نتیجه تأثیری نداشته!

تمرینات و بازی‌هایمان خیلی هدفمند شده اما با بدشانسی باز هم به برد نرسیدیم با این وجود با شرایط روحی روانی بهتر و اوضاع خوبی که پیدا کرده‌ایم حتماً به برد هم می‌رسیم.

 

* انگیزه بازیکنان شهر خودرو هم رسیدن به صدر جدول است و به نظر، آنها با حضور هوادارانشان انگیزه و شرایط بهتری برای رویارویی با تیم گل گهر دارند.

بله؛ بازی در مشهد و ورزشگاه امام رضا(ع) راحت نیست و ما می‌دانیم که شهر خودرو از حمایت تماشاگرانش و امتیاز میزبانی به نحو احسن بهره می‌گیرد. با این وجود سعی‌مان را می‌کنیم و انگیزه ما هم خارج شدن از بحران است و این انگیزه کمی نیست.

گل گهر سیرجان عبدالله حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر