کد خبر: 833298 A

هفته سوم لیگ برتر بسکتبال؛

تیم های بسکتبال مهرام، توفارقان، پتروشیمی بندر امام، شهرداری گرگان، نفت آبادان و شیمدر قم در هفته سوم لیگ برتر، حریفان خود را شکست دادند.

به گزارش ایلنا، در هفته سوم لیگ برتر بسکتبال تیم های مهرام، توفارقان، پتروشیمی بندر امام، شهرداری گرگان، نفت آبادان و شیمدر قم مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

در بازی نخست که در سالن فدراسیون بسکتبال برگزار شد، تیم مهرام با نتیجه 72 بر 68 اکسون تهران را در یک بازی نزدیک از پیش رو برداشت. صمد نیکخواه بهرامی 24 و ارسلان کاظمی 12 امتیاز برای مهرام و زوران ورکیچ 21 امتیاز برای اکسون کسب کردند.

در بازی دیگری که در سالن ملت اصفهان برگزار شد، تیم ذوب آهن با نتیجه 74 بر 77 از توفارقان آذرشهر شکست خورد. کلوین آمایو 34 امتیاز برای توفارقان و ایمان زندی 22 امتیاز برای ذوب آهن به دست آوردند.

تیم پتروشیمی بندرامام در یک دیدار یک طرفه 89 بر 51 رعد پدافند را از پیش رو برداشت. نتایج کوارترهای اول و دوم بازی 30 بر 9 و 26 بر 6 به سود پتروشیمی بود. سجاد مشایخی 20 امتیاز برای پتروشیمی و شایان پورکاوه 13 امتیاز برای پدافند کسب کردند.

تیم آویژه صنعت در سالن رحیمی مشهد با نتیجه 83 بر 87 مغلوب میهمان خود شهرداری گرگان شد. پری پتی 33 امتیاز برای گرگان و کورین هنری 36 امتیاز برای تیم مشهدی ثبت کردند.

تیم نفت آبادان در سالن 17 شهریور این شهر با نتیجه 85 بر 62 شهرداری قزوین را مغلوب کرد و شیمیدر 88 بر 63 مس کرمان را شکست داد.

دیدار تیم های نیروی زمینی و شهرداری بندرعباس در حال برگزاری است.

بسکتبال ذوب آهن قم لیگ برتر بسکتبال نفت آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر