کد خبر: 832954 A

یکی از گزینه‌های جدی خط حمله استقلال تهران در زمستان از تیم ذوب آهن اصفهان است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال استقلال تهران پس از گذشت 10 هفته از مسابقات لیگ برتر در حال حاضر با 21 گل زده به عنوان برترین خط حمله لیگ نوزدهم دست پیدا کرده است و از دور نتایج پرنوسان خارج شده است اما با این وجود خیال سرمربی ایتالیایی از خط حمله‌اش آسوده نیست و او کماکان به دنبال جذب یک مهاجم است.

آندره آ استراماچونی که در حضورش به عنوان سرمربی استقلال شیخ دیاباته را تنها به عنوان مهاجم خریداری کرده است، با مصدومیت محسن کریمی در حال حاضر با وجود در اختیار داشتن مهدی قائدی، شیخ دیاباته، مرتضی تبریزی و سجاد آقایی در نظر دارد تا با فرا رسیدن زمستان یک مهاجم در اولویت لیست خرید باشگاه باشد.

گری هوپر یکی از بازیکنان آزاد برای پیوستن به استقلال مهیا شده بود که به نظر می‌رسد مشکلات مالی متعددی که آبی‌ها در فصل جاریبا آن دست و پنجه نرم می‌کنند، حضور این بازیکن در تهران را منتفی کرد. در حالیکه بعید به نظر می‌رسد این مشکلات به زودی به پایان برسد، استراماچونی به غیر از بررسی مهاجمان خارجی که در واقع بازیکن آزاد هستند، نیم نگاهی هم به مسابقات لیگ ایران داشته است تا با مشکلات ارزی که باشگاه پرطرفدار تهرانی با آن مواجه شده، یک مهاجم ایرانی به لیست اضافه شود.

برای جذب یک مهاجم ایرانی، جدی‌ترین گزینه باشگاه استقلال می‌تواند سوژه‌ای باشد که در تابستان تا یک قدمی امضای قرارداد با این تیم هم پیش رفته بود اما مشکلاتی که در زمان مدیرورزشی وقت باشگاه پیش آمد، این انتقال منتفی شد. امیرارسلان مطهری در صورت عدم موفقیت جذب بازیکن خارجی، جدی‌ترین گزینه استقلال برای تقویت خط حمله است و با توجه به بررسی استراماچونی از مسابقات لیگ برتر او با 4 گل زده و ایستادن در صف مدعیان کفش طلای لیگ بعید نیست که مذکراتی هم در این بین که در گذشته هم صورت گرفته بود از سر گرفته شود.

حتی گزینه احتمالی جانشینی مطهری در استقلال به جای مرتضی تبریزی هم یکی از گزینه‌های پیش روی کادرفنی است. تبریزی که با قرارداد پرسروصدا به تهران آمد در فصل جاری عملکرد خیره کننده‌ای در ترکیب نداشته و نیمکت نشین شیخ دیاباته و مهدی قائدی است. به نظر می‌رسد با توجه به رابطه خوب باشگاه ذوب آهن و استقلال مطهری جانشین تبریزی شود و او دوباره به اصفهان برگردد.

استقلال تهران ذوب آهن اصفهان مرتضی تبریزی امیرارسلان مطهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر