کد خبر: 832823 A

تیم جوانان ایران در آخرین دیدار خود در مقدماتی قهرمانی زیر 19 سال آسیا در ورزشگاه پاس قوامین تهران( در حضور هزار و صد و سی چهار نفر طبق اعلام مسئولان ورزشگاه) از ساعت 17:45 به مصاف امارات رفت که بازی با نتیجه 2 بر صفر به سود ایران به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، تیم جوانان ایران با این پیروزی 9 امتیازی شد و به عنوان صدرنشین به مرحله نهایی مسابقات زیر 19 سال آسیا صعود کرد مسابقاتی که سال آینده در کشور ازبکستان برگزار می شود. جوانان ایران صدرصد امتیازات را کسب کردند. تیم جوانان ایران در این مسابقات هیچ گلی نیز دریافت نکرد.

پیش از این مسابقه نیز تیم ایران مقابل قرقیزستان و نپال به پیروزی رسیده بود.

دقیقه 29 لایی نخودکار به بازیکن اماراتی از صحنه های دیدنی نیمه اول بود. بازیکن اماراتی که مغلوب هنرنمایی ملی پوش ایرانی شده بود تلاش کرد با خطا او را متوقف کند.

دقیقه 43مهاجم ایران در محوطه جریمه امارات سرنگون شد اما داور ژاپنی اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه 45 ارسال بلند توپ در محوطه جریمه به آریا برزگر رسید و او هم با یک شوت دقیق گل اول ایران را به ثمر رساند.

تیم جوانان ایران در نیمه دوم تلاش کرد با اداره بازی به یک پیروزی ارزشمند برسد و صعود خود را به مرحله نهایی مسابقات قطعی کند. علیرضا منظمی بازیکن تیم ایران در دقیقه 72 دچار مصدومیتی جزیی شد.

مهدی هاشم نژاد چند دقیقه بعد از ورود به میدان گل دوم ایران را به خوبی زد و ارسال بلند توپ در محوطه جریمه به این بازیکن رسید و او هم با یک ضربه دیدنی گل  دوم تیم جوانان ایران را به ثمر رساند.

تیم ملی جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر