کد خبر: 832490 A

​در دوازدهمین هفته از رقابت های لیگ آزادگان، استقلال خوزستان در اهواز پذیرای رایکا بابل خواهد بود.

به گزارش ایلنا، استقلال خوزستان هفته گذشته با یک گل در خانه داماش مغلوب شد تا دومین ناکامی متوالی در رسیدن به پیروزی را پشت سر بگذارد. آبی های اهوازی در سه بازی اخیرشان به یک برد، یک مساوی و یک باخت دست یافته اند، در حالی که سه گل زده در برابر سه گل خورده داشته اند.

قهرمان سابق لیگ برتر ایران که به تازگی سهراب بختیاری زاده را روی نیمکت خود می بیند، در مجموع یازده دیدار قبل خود دو پیروزی، چهار تساوی، پنج باخت و ده امتیاز به دست آورده و اکنون در رده چهاردهم جدول قرار دارد. 

رایکا بابل نیز سرانجام در هفته یازدهم موفق شد نخستین برد فصل و نخستین برد تاریخ خود در لیگ دسته اول را جشن بگیرد و به ناکامی خود در کسب پیروزی خاتمه دهد.

آنچه ارزش برد پسران بابل را بیشتر می کند، این است که این برد برابر مس رفسنجان بالای جدولی رقم خورد. مسی که جزء مدعیان جدی صعود به لیگ برتر است و در زمره صدرنشینان لیگ آزادگان قرار دارد؛ در واقع می توان گفت ریکاها شگفتی بزرگی را رقم زده و به بهترین وجه ممکن و در بهترین مقطع به ناکامی خود پایان دادند.

رایکا در سه دیدار اخیر خود دو باخت، یک برد، سه امتیاز، سه گل زده، سه گل خورده و یک کلین شیت داشته است. بابلی ها در مجموع یازده بازی پیش خود یک پیروزی، پنج تساوی و پنج شکست داشته اند و اکنون با هشت امتیاز در رده شانزدهم جدول جای گرفته اند.

رایکا به تازگی هادی شکوری، مدافع سابق استقلال تهران را به روی نیمکت خود نشانده و نخستین برد این تیم نیز با شکوری رقم خورد، به گونه ای که می توان پاقدم این سرمربی 37 ساله را برای این تیم خیر دانست، باید دید شکوری می تواند به درخشش خود با رایکا ادامه داده و از آزمون هفته دوازدهم در اهواز هم سربلند بیرون آید یا خیر.

استقلال خوزستان رایکا بابل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر