کد خبر: 831936 A

استقلال در تیم منتخب هفته دهم بیشترین نفرات را دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر هم با برگزاری 8 دیدار به پایان رسید. در این میان مثل همیشه برخی از بازیکنان عملکرد خوبی در ترکیب تیم خود داشتند که تیمی منتخب از این نفرات تشکیل دادیم:


دروازه‌بان: حسین حسینی (استقلال)

گلر استقلال این روزها به دوران اوجش برگشته و بعد از عملکرد متزلزلش در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر حالا در 4 هفته اخیر 3 کلین شیت داشته و در بازی با تراکتور هم با وجود دریافت 2 گل عملکرد درخشانی داشت و بارها ناجی دروازه تیمش شد. حسینی در بازی با صنعت نفت روی چند موقعیت دروازه استقلال را توانست نجات دهد و از خوب‌های هفته دهم بود.


مدافع راست: وریا غفوری (استقلال)

کاپیتان استقلال این روزها حسابی روی دور خوب بازی کردن است و هر هفته یکی از برترین‌های تیمش بوده و نقش پررنگی در موفقیت‌های اخیر استقلال ایفا می‌کند. وریا در سیستم جدید استراماچونی کمی جلوتر از یک دفاع راست بازی می‌کند و اجازه نفوذ بیشتری دارد. او مقابل صنعت نفت یک گل زیبا به ثمر رساند و مزد بازی خوبش را گرفت.


مدافع میانی: علی نعمتی (شهر خودرو)

نعمتی در لیگ نوزدهم یکی از چهره‌های شاخص و کلیدی شهر خودرو بوده و توانسته خودش را به عنوان یک مدافع میانی مستحکم در خط دفاع تیمش جا بیاندازد و معمولاً یکی از نفرات خوب تیمش بوده است. او در دیدار مقابل پارس جم با عملکرد دفاعی خوبش در کلین شیت این بازی موثر بوده و در برتری تیمش نقش داشت.


مدافع میانی: عزت‌اله پورقاز (سپاهان)

در کنار گولسیانی زوج دفاعی خوبی تشکیل داده که بهترین آمار را تا اینجای لیگ برتر از خودشان به جا گذاشته‌اند و در طول 10 بازی فقط یک گل آنهم از روی نقطه پنالتی دریافت کردند. پورقاز در دیدار مقابل تراکتور یکی از برترین‌های تیمش بود و بارها مقابل حملات تراکتوری‌ها به خوبی ایستادگی کرد تا دروازه سپاهان در این بازی دشوار بسته بماند.


مدافع چپ: هروویه میلیچ (استقلال)

اگرچه در شروع کارش در استقلال عملکرد متزلزلی داشت ولی رفته رفته نشان داد اصرارهای استراماچونی برای جذبش بی‌دلیل نبوده و توانسته به بازیکن مطمئنی در سمت چپ خط دفاعی استقلال تبدیل شود. میلیچ در کنار بازی خوبی که مقابل صنعت نفت داشت یک گل خوب هم به ثمر رساند تا در برتری آبی‌پوشان نقش پررنگی داشته باشد.


هافبک دفاعی: مسعود ریگی (استقلال)

ریگی در کنار عملکرد خوبی که فصل گذشته در پدیده شهر خودرو داشت در استقلال هم توانسته به جایگاه ثابتی دست پیدا کند و در کنار علی کریمی زوج خوبی در خط هافبک دفاعی تشکیل دهند که فشار را از روی خط دفاعی برداشته است. ریگی در بازی با صنعت نفت عملکرد کم نقصی داشت و اجازه نفوذ به تیم حریف نمی‌داد.


هافبک هجومی: مهدی ترابی (پرسپولیس)

ستاره این فصل پرسپولیس تا اینجای کار بوده و حتی در روزی که عملکرد تیمش چنگی به دل نمی‌زند خودش عملکرد فردی خوب و مثبتی داشته است. ترابی در دیدار مقابل فولاد بازی خوبی از خودش به نمایش گذاشت و مزد آن را با گل کردن ضربه پنالتی تیمش گرفت تا 3 امتیاز به حساب سرخپوشان واریز شود.


هافبک هجومی: فراز امامعلی (پیکان)

این روزها آچار فرانسه پیکان در چیدمان فرکی محسوب می‌شود و در پست‌های خط حمله، وینگر و هافبک هجومی به میدان می‌رود و در طول بازی هم تغییر پست می‌دهد. امامعلی در دربی خودروسازان تک گل 3 امتیازی تیمش را به ثمر رساند.


مهاجم: کی‌روش استنلی (سپاهان)

دوباره تبدیل به همان مهاجم زهر دار و بی‌رحم سپاهان روی بازی‌های هوایی شده است. کی‌روش بعد از گل سرنوشت‌سازش به پرسپولیس در دیدار حساس با تراکتور هم با ضربه‌ای مهار نشدنی دروازه رشید مظاهری را باز کرد و عملکرد خوبی از خودش به نمایش گذاشت.


مهاجم: شیخ دیاباته (استقلال)

مهاجم اسم و رسم‌دار استقلال کم کم موتورش روشن شده و تبدیل به یک بازیکن کلیدی در نوک حمله این تیم شده است. دیاباته بعد از عملکرد خوبش در بازی با تراکتور، در دیدار با صنعت نفت هم عملکرد خوبی داشت و یک گل زد و بارها با حرکاتش خط دفاعی حریف را آزار داد تا در جمع برترین‌ها باشد.


مهاجم: حسین مهربان (شهر خودرو)

کم کم جای خودش را در ترکیب اصلی شهر خودرو پیدا کرده و تبدیل به یک مهره کلیدی و کارآمد شده است. مهربان در دیدار با پارس جنوبی تک گل بازی را به ثمر رساند و گره‌ای که در بازی تیمش ایجاد شده بود را باز کرد و توانست 3 امتیاز مهم برای این تیم به ارمغان بیاورد.

Screenshot_2019-11-09 Football Formation Creator - Make Your Team and Share Tactics

 

لیگ برتر فوتبال تیم منتخب هفته دهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر