کد خبر: 831815 A

رسول خطیبی، سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت: در بازی با ذوب‌آهن موقعیت‌های زیادی داشتیم و اگر توپ‌های‌مان تبدیل به گل می‌شد، می‌توانستیم ۴ یا ۵ بر یک برنده باشیم.

به گزارش ایلنا، رسول خطیبی، سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان گفت: زلزله استان آذربایجان شرقی استرس دو تیم و به خصوص تیم ما را افزایش داد. می‌ترسیدیم که بی‌خوابی دیشب باعث شود تا کیفیت خوبی را نداشته باشیم، اما تیم ما بهتر از ذوب‌آهن بود.

وی افزود: هواداران تا دقیقه ۹۰ از ما حمایت کردند و همین باعث شد تیم برگردد و بازی را ببرد. تغییر نفرات و تغییر تاکتیک در برد ما موثر بود. در بازی موقعیت‌های زیادی داشتیم و اگر توپ‌های‌مان تبدیل به گل می‌شد، می‌توانستیم ۴ یا ۵ بر یک برنده باشیم.

خطیبی ادامه داد: ذوب‌آهن از لحاظ نفرات تیم باکیفیتی است و در مقابل تیم ۱۰ میلیاردی ما، تیمی ۳۰ یا ۴۰ میلیاردی به حساب می‌آید. امیدوارم این روند پیروزی ادامه داشته باشد. ما از ۵ تیم باکیفیت لیگ ایران هستیم.

سرمربی ماشین سازی در خاتمه افزود: اگر مربی خارجی با وجود ۲ مصدوم و عقب بودن به بازی برگردد، می‌گویند فلان مربی ایتالیایی یا آرژانتینی است و دانش بالایی دارد. در نیم‌فصل دوم تغییری نخواهیم داشت و تنها ۲ یا ۳ بازیکن در خط حمله جذب کنیم. داوری در این دیدار خیلی سخت بود.

رسول خطیبی ماشین سازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر