کد خبر: 831532 A

هافبک پیکان تهران معتقد است که این مجموعه به زودی به فراری تبدیل خواهد شد.

به گزارش ایلنا، امیرحسین کریمی، هافبک میانی پیکان با تمجید از نمایش تیمش برابر سایپا گفت: همانطور که پیش از بازی گفته بودیم ما به دنبال این هستیم تا با نمایشی موفق در این بازی نشان دهیم که جایگاه ما در جدول این نیست و شایسته حضور در جمع بالانشینان هستیم.

وی ادامه داد: کاملا سایپا را آنالیز کرده بودیم و با نقاط قوت و ضعف این تیم آشنا بودیم و خوشبختانه توانستیم بعد از اینکه گل برتری را به ثمر رساندیم آن را حفظ کنیم و اعتقاد دارم اگر خوش شانس بودیم قادر بودیم که به نتیجه بهتری نیز برسیم. با این حال برای بازی‌های بعدی آماده می‌شویم و امیدوارم با تداوم این روند بتوانیم هر چه زودتر به جمع بالانشینان اضافه شویم و جای ما آن بالا خالی است. 

کریمی درباره صحبت های حمودی در کری با رقیب دیرینه گفت: آقای حمودی گفتند که پراید با پژو قابل مقایسه نیست اما باید بگویم واقعا در این فصل ما عملکرد خوبی داشتیم و در بیشتر بازی‌ها با نمایش خوب تهاجمی با بدشانسی گل دریافت می کردیم و از نتیجه دور شدیم. این پیکان با ادامه این روند فراری خواهد شد و همانطور که وعده داده بودیم قادر خواهیم بود به سهمیه لیگ قهرمانان نیز برسیم و شایسته این اتفاق خواهیم بود.

پیکان تهران امیرحسین کریمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر