کد خبر: 831507 A

سرمربی تیم پیکان گفت: به خاطر گل هایی که خورده بودیم، نگاه خوبی به دفاع ما نبود اما امروز مسنجم تر بودیم.

به گزارش ایلنا، حسین فرکی در نشست خبری بعد از دیدار تیم های پیکان و سایپا گفت: بازی امروز سخت و دشوار بود. هر دو تیم نیاز به برد داشتند و می دانستیم که سایپا تیم پرانگیزه ای است. 

وی ادامه داد: ما می دانستیم سایپا به دنبال چیست. دوست داشتیم برنده باشیم تا شرایط بهتری در جدول به دست بیاوریم. اگر دقت بیشتری می کردیم، می توانستیم گل های بیشتری بزنیم.

فرکی عنوان کرد: از ابتدا، بازی هجومی را در دستور کار داشتیم. از سایپا و ابراهیم صادقی هم شناخت داشتیم. خط حمله سایپا خوب و قوی بود. خط دفاعی تیم ما امروز عملکرد خوبی داشت. به خاطر گل هایی که خورده بودیم، نگاه خوبی به دفاع ما نبود، اما امروز مسنجم تر بودیم و برای ما امروز گل نخوردن مهم بود. آرام آرام به شرایط ایده آل خط دفاعی می رسیم.

سرمربی پیکان اظهار داشت: می خواهیم به جایگاه خوبی در جدول برسیم. ما با آرامش بیشتری به استقبال هفته یازدهم خواهیم رفت. از همین جا برای تیم ملی در بازی با عراق آروزی موفقیت داریم.

فرکی در خصوص ارزیابی اش از داور بازی افزود: داوری برای ما قابل احترام است؛ چه به نفع ما باشد و چه به ضرر ما. باید اجازه دهیم کارشناسان صحبت کنند، اما داور به صحنه ها نزدیک بود و باید اجازه دهیم کار خودش را بکند.

حسین فرکی پیکان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر