کد خبر: 831278 A

رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان در مرحله حذفی، امروز چهارشنبه پانزدهم آبانماه برگزار شد و طی آن سه نماینده کشورمان موفق به صعود از مرحله یک شانزدهم پایانی شدند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ پس از پایان مرحله گروهی رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان، امیر سرخوش، علی روشنی کیا، سیاوش مزینی و میلاد کاشانی در بخش آقایان، محمود محمدی و محمدعلی علیپور در بخش پیشکسوتان و سارا بهاروندی و مریم ابراهیمی در بخش بانوان موفق به صعود در مرحله حذفی شدند. در این مرحله سیاوش مزینی و علی روشنی کیا در بخش آقایان با کسب پیروزی در مقابل حریفانی از کشورهای لهستان و مغولستان موفق به صعود در مرحله یک شانزدهم پایانی شدند و در بخش پیشکسوتان محمود محمدی توانست با پیروزی در مقابل حریفی از ایسلند صعود کند.

در مرحله یک شانزدهم پایانی فردا پنجشنبه شانزدهم آبان ماه علی روشنی کیا به مصاف پنکاج ادوانی از کشور هند و قهرمان چندین دوره جهان می رود، سیاوش مزینی در مقابل آنتونی کوالسکی از کشور لهستان قرار می گیرد و محمود محمدی با کیا ژانگ از کشور چین دیدار می کند.

گفتنی است به منظور قضاوت در رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان منصور مقدم، حسین بیابانی و افشین دهقانی داوران بین المللی کشورمان نیز حضور دارند.

تیم ملی اسنوکر کشورمان در بخش بانوان با ترکیب ارمغان حسنی، مریم ابراهیمی، سارا و پری بهاروندی، در بخش آقایان متشکل از امیر سرخوش، علی روشنی کیا، سیاوش مزینی و میلاد کاشانی و در بخش پیشکسوتان با ترکیب مجتبی سرافرازی، وحید شیرازی، محمدعلی علی پور و محمود محمدی آقاجری در ای رقابت ها شرکت کرده است.

رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان هفتم تا هجدهم آبان ماه به میزبانی کشور ترکیه برگزار می شود.

جهان چین رقابت روابط عمومی اسنوکر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر