کد خبر: 831261 A

رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: حق با استراماچونی و بازیکنان استقلال است.

به گزارش ایلنا، میرشاد ماجدی بعد از پیروزی تیم ملی جوانان ایران مقابل قرقیزستان در مقدماتی زیر 19 سال آسیا در جمع خبرنگاران گفت: من به عنوان عضو کمیته فنی ملزم هستم در همه مسابقات حضور داشته باشم. من هم به جوانان ایران تبریک می گویم واقعا خوب بازی کردند و امیدوارم در دور دوم و همچنین جام جهانی این تیم را ببینیم.

ماجدی در مورد صحبت های دیروز استراماچونی گفت: من هم شنیدم حق با او و بازیکنان است. از امسال پرداختی داشتیم و مقداری پرداختی داشته اند. دو روز پیش هم جلسه هیات مدیره داشتیم و مقداری طلب از جاهایی دیگر داریم که دریافت می کنیم و قطعا پرداختی خواهیم داشت. 

ماجدی در مورد اینکه استراماچونی خواهد ماند یا نه گفت: بله قطعا این اتفاق باید بیفتند و این روند رو به رشد بخاطر یک سری مسایل نباید از بین برود.

وی در مورد اینکه هواداران بعد از 7 برد علیه فتحی شعار می دهندو دلیل این ماجرا چیست، گفت: بحث فتحی را نمی دانم از کجا نشات می گیرد به عنوان مدیرعامل زحمت می کشد در تمام مسابقات هست و در تمرینات هم حضور دارد.

ماجدی در مورد اینکه فتحی را در ورزشگاه ها نمی بینیم گفت: شاید جدیدا نمی آیند ولی عکس او را در ورزشگاه ازادی می بینیم. فتحی مدیرعامل است و وظیفه ما و همه دوستان حمایت است. اگر بعدا اتفاقی بیفتد من نمی دانم. بحث فتحی و ماجدی و این و آن نیست. استقلال روی چرخه پیروزی است و وظیفه هوادار، هیات مدیره، همه اعضای دیگر از وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال این است که این اتفاق خوب که رقم خورده تا آخر فصل ادامه پیدا کند.

استقلال تهران میرشاد ماجدی تیم ملی جوانان آندره آ استراماچونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر