کد خبر: 831245 A

محمد پنجعلی:

محمد پنجعلی کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی در مورد بازی حساس کشورمان با عراق همچنین بعضی از موارد روز فوتبال پرسپولیس توضیحات جالبی داده است.

به گزارش ایلنا، یکی از بهترین دفاع وسط های تاریخ فوتبال ایران مدعی است که شجاع خلیل زاده اکنون در فرم ایده آلی قرار دارد و بهترین مدافع آسیاست. او همچنین به انتقاد از عملکرد مهاجم برزیلی سرخپوشان پرداخته است.

کالدرون خیلی از بازیکنانش را جابه‌جا می‌کند مثلاً شخصاً موافق حضور شجاع در پست دفاع راست بودید؟

 شجاع بازیکن خیلی خوبی است و به نظرم بهترین مدافع میانی آسیاست مدافعی که سرعت فوق‌العاده‌ای دارد و در سرزنی و کار روی زمین هم خیلی خوب کار می‌کند. من شخصاً حضور این بازیکن را در دفاع میانی مفید می‌دانم اما معتقدم باید به نظر کالدرون احترام گذاشت.

قبول دارید که پرسپولیس در غیاب سیدجلال در درون زمین فرمانده ندارد؟

 سیدجلال که یک ستون است اما به نظرم نمی‌توان در مورد شخص در پرسپولیس حرف زد چون نظر، نظر کادر فنی است و کالدرون است که مسئول کادر فنی است و باید در مورد موارد نظر بدهد.

در مورد چیپ علیپور و ناراحتی‌هایی که از این بازیکن به وجود آمد شما چه نظری دارید؟

 من که خودم خوب درک نکردم قضیه چه بود اما به هر حال معتقدم باید به علیپور کمک کرد. هواداران هم باید از این مهاجم خوب که سال‌ها بار گلزنی سرخ‌پوشان را به دوش کشیده حمایت کنند تا شرایط بهتر شود. پنالتی خراب کردن هم برای هر کسی پیش می‌آید.

زوج مکمل علیپور هم به شکل کامل پیدا نشده، فکر نمی‌کنید که باید به جای جونیور مهاجم جدیدی جذب شود؟

 جونیور که فقط شناسنامه‌اش برزیلی است اما هیچ اثری از تکنیک و مهارت بازیکنان برزیلی را ما در این بازیکن ندیدیم. باشگاه هم در تلاش است که مهاجم خوب بیاورد و ان‌شاءالله با حضور مهاجم جدید شرایط خط حمله و گلزنی پرسپولیس هم خیلی خوب می‌شود.

از پرسپولیس جدا شویم و به تیم ملی برسیم، قادریم که تیم ملی عراق را شکست دهیم؟

 امیدوارم بازی در بصره حاشیه‌ساز نشود اما من معتقدم که ما بهتر از عراق هستیم و قادریم که این تیم را شکست دهیم و ما قدرت اول آسیا هستیم و هیچ تیمی در آسیا حریف ایران نمی‌شود به شرط اینکه ما هم خودمان باشیم و از شرایط خوب روحی و فنی برخوردار باشیم و به قولی روز بازی هم روز ما باشد.

پرسپولیس امتیازات زیادی از دست داده با وجود این به قهرمانی مجدد این تیم امیدوارید؟

 تیم پرسپولیس در بعضی از بازی‌ها امتیاز از دست داده اما فاصله امتیازی پرسپولیس با صدر زیاد نیست و پرسپولیس به نظرم باز هم می‌تواند قهرمان شود.

 

پرسپولیس فوتبال محمد پنجعلی دفاع وسط
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر