کد خبر: 831193 A

سرمربی تیم سایپا تهران در نشست خبری گفت: ما می‌دانیم تیم پیکان خیلی خوب است و بازیکنان و مربی خوبی دارد. بازی سختی داریم ولی همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا نتیجه لازم را کسب کنیم.

به گزارش ایلنا، ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از مسابقه هفته دهم مقابل پیکان تهران عنوان کرد: ما می‌دانیم تیم پیکان خیلی خوب است و بازیکنان و مربی خوبی دارد. بازی سختی داریم ولی همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا نتیجه لازم را کسب کنیم. در شروع لیگ خوب بودیم ولی در چند بازی قبلی خوب نتیجه نگرفتیم. اما در دو هفته قبلی برابر دو تیم بزرگ نتایج خوبی گرفتیم. امیدوارم این روند را حفظ کنیم.

صادقی درخصوص بازی پیش روی تیم ملی گفت: آرزوی موفقیت دارم. خیلی به تیم ملی امیدوارم. بازیکنان خیلی خوبی داریم. درست است که بازی قبلی را باختیم ولی من به تیم ملی امیدوارم.

صادقی درباره شرایط زمین ورزشگاه شهدای شهر قدس برای میزبانی مسابقه فردا اظهار داشت: زمین آن‌قدرها هم عجیب و غریب نیست. هفته قبل و روز قبل از بازی ما یک مسابقه از لیگ یک در این زمین برگزار شد. باشگاه سایپا با فدراسیون تعامل کرده است و ما زمین خودمان را در اختیار تیم ملی جوانان گذاشتیم. توپ و زمین با کیفیت به جذابیت فوتبال کمک می‌کند. از مسابقه‌ای که با ۱۶ دوربین فیلم برداری می‌شود بیننده لذت می‌برد. زمین و توپ با کیفیت هم همین‌طور است.

سرمربی سایپا درباره کم تماشاگر بودن این مسابقه هم اظهار کرد: سایپا و پیکان تماشاگر زیادی ندارند و بیش‌تر خانواده‌های خودمان بازی را از نزدیک می‌بینند.

او در پاسخ به این پرسش که آیا راهکاری برای جلوگیری از افزایش گل‌های خورده تیمش دارد یا خیر؟ بیان کرد: ما روی این موضوع کار کرده‌ایم و تیمی جوان هستیم. در خیلی از بخش‌ها کار می‌کنیم. سعی می‌کنیم نقاظ ضعف مان را برطرف کنیم. وظیفه من این است بازیکنانم در عین جوانی با تجربه شوند.

ابراهیم صادقی سایپا تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر