کد خبر: 831084 A

مسابقات هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا با نتایج عجیبی دنبال شد.

به گزارش ایلنا، در اولین شب هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا پس از تساوی بارسلونا و شکست زنیت مقابل لایپزیگ، شش دیدار دیگر برگزار شد که نتایج آن را در ادامه مشاهده می‌کنید:

گروه F

تیم دورتموند در ورزشگاه خانگی خود بازی شکست خورده مقابل اینتر را با برد عوض کرد و اولین کامبک امشب را به نام خودش ثبت کرد. تیم اینتر در این بازی با هدایت آنتونیو کونته با دو گل مارتینز و وچینو از زنبورها پیش افتاد اما در نهایت با نتیجه سه بر دو شکست خورد. اشرف حکیمی(51 و 77) و جولیان برانت(64) سه گل دورتموند را به ثمر رساندند. بدین ترتیب شانس اینتر برای صعود به دور بعدی کمتر شد و وضعیت این گروه پیچیده است.

5

گروه G

لیون در خانه با نتیجه سه بر یک بنفیکا را شکست داد و سه امتیاز ارزشمند به دست آورد. در این مسابقه تک گل بنفیکا در دقیقه 76 توسط سفروویچ به ثمر رسید و اندرسن(4)، دیپای(33) و ترائوره(89) سه گل لیون را وارد دروازه حریف کردند.

گروه E

تساوی ناپولی و برتری خفیف لیورپول؛ ناپولی که در دقیقه 11 با پنالتی هالند از حریفش عقب افتاده بود در دقیقه 44 توسط لوزانو به گل مساوی رسید و تلاش دو تیم در نیمه دوم هم بی ثمر بود تا بازی با نتیجه یک بر یک به پایان برسد.

لیورپول هم با نتیجه دو بر یک موفق به شکست خنک شد؛ واینالدوم(14) و محمد صلاح(53) دو گل شاگردان کلوپ را ثبت کردند و ساماتا(41) هم گل میهمان را زده بود.

332

گروه H

جذاب‌ترین بازی امشب مسابقه آژاکس و چلسی در ورزشگاه استمفوردبریج بود که با نتیجه 4 بر 4 به پایان رسید. تا قبل از دقیقه 40 بازی، آژاکس با دو گل به خودی کپا و آبراهام و همچنین گلزنی پرومس در دقیقه 20 با نتیجه سه بر یک از چلسی پیش بود؛ در دقیقه 55 هم آنها توسط دانی بک داون به گل رسیدند تا به سه امتیاز نزدیک‌تر شوند تا اینکه چند دقیقه بعد از گل دقیقه 63 چلسی توسط آزپیلیکوئتا، دو بازیکن آژاکس روی یک صحنه پنالتی اخراج شدند و گلزنی جورجینیو در دقیقه 71 امید میزبان را زنده کرد؛ سه دقیقه بعد از گلزنی جورجینیو، این بار جیمز روی حملات متعدد چلسی به گل رسید تا نتیجه بازی به تساوی برسد و شاگردان لمپارد از یک شکست بزرگ فرار کنند؛ تلاش‌های آنها در ادامه برای گلزنی بی نتیجه ماند و دو تیم به یک امتیاز رضایت دادند.

666

1

والنسیا هم در خانه کامبک زد اما به سه امتیاز کامل دست پیدا کرد. آنها با نتیجه 4 بر یک لیل را شکست دادند و در این مسابقه در کمتر از 10 دقیقه مانده به پایان مسابقه سه گل به ثمر رساندند. تک گل لیل را اوسیمهن در دقیقه 26 به نام خودش ثبت کرد و پارخو(66)، سومانورو(82)، کوندوگبیا(84) و تورس(90) هم برای خفاش‌ها گلزنی کردند.

3

جدول مسابقات در پایان بازی‌های روز اول هفته چهارم را مشاهده می‌کنید:

121

122

لیگ قهرمانان اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر