کد خبر: 831031 A

مدافع تیم سپاهان گفت: در آسیا مقابل تیم‌هایی مثل گوانگژو و الهلال که با تمام احترامی که برای تراکتور قائلم، قوی‌تر هستند، کار سختی خواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، امید نورافکن پس از شکست تراکتور در ورزشگاه نقش جهان اظهار داشت: می دانستیم بازی سختی پیش رو داریم. بازیکنان خوب، باکیفیت و گرانقیمتی را در اختیار داشتند. این را به هواداران تقدیم می کنیم و خوشحالیم که سه امتیاز را گرفتیم.

او ادامه داد: امتیازات مهمی را پیش از این از دست داده بودیم. باید از نکات منفی این بازی هم درس بگیریم و در آسیا شرایط را بهتر کنیم. در آسیا مقابل تیم‌هایی مثل گوانگژو و الهلال که با تمام احترامی که برای تراکتور قائلم، قوی‌تر هستند، کار سختی خواهیم داشت. 

وی درباره اینکه با مصدومیت در این بازی حاضر شده بود گفت: مشکل کوچکی به خاطر لغزنگی زمین داشتم. با این حال وظیفه ماست که با تمام وجود بازی کنیم و از سرمربی و کادرفنی تیمم نیز بابت اعتماد ممنونم.

بازیکن ملی پوش سپاهان و کاپیتان تیم امید درباره شکست تیم ملی مقابل بحرین گفت: شاید دو تا بازیکن ما سیدمجید حسینی، امید ابراهیمی یا هر کدام از دو بازیکن دیگر تیم ملی از نظر قیمت و کیفیت بالاتر از بحرین بودند اما چیزی که بحرین داشت آمادگی و ذهن مثبت آنها بود. برای بازی با عراق ما باید با ذهن آماده برای دستیابی به امتیاز به میدان برویم. 

وی درباره حواشی احتمالی در دیدار برابر عراق گفت: من اصلا به آن فکر نکردم و اصلا نمی دانم باید چه بگویم. ما می‌رویم و بازی می کنیم و انشاالله با دست پر خارج خواهیم شد.

سپاهان اصفهان امید نورافکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر