کد خبر: 830679 A

مدافع پرسپولیس عقیده دارد مشکلش با بیت سعید سو تفاهم بوده است.

به گزارش ایلنا، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دیدار این تیم مقابل فولاد که با برتری یک بر صفر سرخپوشان خاتمه یافت، گفت: خدا را شکر بازی خیلی خوبی بود و از دقیقه اول روی تیم فولاد فشار آوردیم، به نتیجه رسیدیم و پنالتی گرفتیم که آن را تبدیل به گل کردیم. دو سه موقعیت صد درصد گلزنی پس از پنالتی داشتیم و می‌توانستیم به گل‌های خودمان اضافه کنیم. خدا را شکر حاصل زحمت بچه‌ها این برد بود تا هوادارانی که به ورزشگاه آمده بودند، دست خالی به خانه برنگردند.

وی درباره درگیری‌اش با حسن بیت‌سعید و بازیکنان فولاد خاطرنشان کرد: با هواداران خودمان بودم که ما را تشویق کردند و به سمت آنها رفتم تا تشکر کنم و من هم آنها را تشویق کنم. فولادی‌ها بد متوجه شدند و من هم سرم را پایین انداختم و کار خودم را انجام دادم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه همیشه رقص محلی‌اش را پس از گلزنی به‌عنوان شادی گل انجام می‌داد و این بار بعد از برد هم به همان شیوه شادی کرد، اظهار داشت: خیلی‌ها گفتند و من هم به خواسته آنها عمل کردم.

کنعانی‌زادگان درباره حضور مجدد سیدجلال حسینی در ترکیب و بازی کردن کنار کاپیتان پرسپولیس گفت: فرق ندارد چه کسی برای این تیم بازی کند. چه من یا آقا سیدجلال، یا شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری و محمد نادری. برای من هم چه یک دقیقه در زمین باشم یا 90 دقیقه، فقط موفقیت پرسپولیس مهم است.

 

پرسپولیس فولاد خوزستان محمدحسین کنعانی‌زادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر