کد خبر: 830678 A

مدیرعامل فولاد در مورد سهم 90 درصدی تماشاگران این تیم در بازی با پرسپولیس ابراز خرسندی کرد.

به گزارش ایلنا، سعید آذری پس از شکست یک بر صفر تیم فولاد خوزستان مقابل پرسپولیس گفت: بازی فوق‌ا‌لعاده متعادلی بود و فکر می‌کنم حق دو تیم یک امتیاز بود. بچه‌ها به اندازه توان‌شان در این بازی مبارزه کردند. امروز به یک موفقیت بزرگ دست یافتند و برای اولین‌بار بود که هواداران فولادی به حق خود که 90 درصد ورزشگاه بود رسیدند.

وی افزود: اگر بازی مساوی می‌شد عادلانه‌تر بود، بچه‌ها مبارزه کردند و این روح فوتبال است و گاهی نتیجه روی اتفاقات رقم می‌خورد. لغزندگی زمین باعثت شد که بازیکن ما سُر بخورد و توپ به دستش برخورد کرد. این هم جزو حوادث بازی است. از نکونام هم فوق‌العاده ممنونم و مطمئنم تیم نتایج خوبی خواهد گرفت.

مدیرعامل سابق باشگاه ذوب‌آهن در مورد پرونده شکایت این باشگاه از رضا شکاری و اعلام حکم او از سوی فیفا گفت: در این مورد باشگاه ذوب‌آهن باید صحبت کند. من این پرونده را دنبال کردم و اگر به نتیجه برسد، یک امتیاز خیلی خوب است. سخنگوی این باشگاه در این مورد حرف زده و امیدوارم خود ذوب‌‌آهن این پرونده را دنبال کند.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره اینکه هواداران دو تیم فولاد و پرسپولیس برخورد خوبی در این بازی داشتند و درگیری خاصی اتفاق نیفتاد، اظهار داشت: در مدتی که ما اینجا هستیم به طور مرتب با هواداران تیم جلسه داریم. به این نتیجه رسیده‌ایم که فلسفه فوتبال براساس لذت بردن است. شما دیدید که حدود 25 هزار هوادار در ورزشگاه بودند و مشکلی خاصی پیش نیامد. از هواداران فولاد تشکر می‌کنم و به عنوان مدیر این تیم بابت نتیجه امروز از آنها معذرت می‌خواهم.

 

پرسپولیس فولاد خوزستان سعید آذری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر