کد خبر: 830549 A

یکی از مالکان باشگاه نساجی مازندران اعلام کرد سرمربی این تیم

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، رضا حدادیان یکی از مالکان باشگاه نساجی مازندران معتقد است محمدرضا مهاجری مربی زحمتکش و بی‌ادعایی بوده و مورد حمایت باشگاه است.

وی در ادامه می‌گوید: محمدرضا مهاجری با قدرت به کارش در نساجی ادامه می‌دهد، البته خودم هم گرچه خارج از کشور به‌سر می‌برم اما با او صحبت کردم، یکسری مشکلات وجود دارد که انشالله به‌زودی حل شود تا سرمربی خوب و فهیم ما بتواند با آرامش به کارش ادامه دهد.

وی تاکید می‌کند: به شخصه معتقدم ما باید قدردان همه کسانی باشیم که برای نساجی و موفقیت این تیم زحمت کشیده‌اند، یکی از این افراد جواد نکونام است، برخوردی که پس از بازی با فولاد خوزستان با این مربی پرتلاش شد، مورد تایید ما نیست.

حدادیان خاطرنشان می‌کند: فراموش نباید کرد امروز اگر نساجی مازندران در لیگ برتر است و همه ما لذت آن را می‌بریم مرهون زحمات امثال نکونام و همه کسانی است که پس از ۲۴ سال طلسم‌شکن شده و با این تیم صعودی تاریخی داشتند، مردم قائمشهر و مازندران هرگز آن صعود شیرین و به‌یادماندنی را فراموش نخواهند کرد.

مالک نساجی مازندران ادامه می‌دهد: من خودم با جواد نکونام صحبت کرده و بابت آن اتفاقات از او دلجویی کردم‌‌، به‌نظرم سوء تفاهمی پیش‌آمده بود و انشالله اگر عمری باقی بود در بازی برگشت با فولاد خوزستان همراه با هواداران پرشمار نساجی جبران کرده و از نکونام بار دیگر دلجویی خواهیم کرد، البته در کنار رقابتی که در فوتبال وجود دارد و صدالبته باید همراه با رفاقت، مودت و دوستی باشد.

حدادیان در پایان می‌گوید: همانطور که می‌دانید خیلی اهل مصاحبه نیستم ولی لازم دانستم در خصوص این دو مورد صحبت کنم و توضیحاتی بدهم چون برای من از هر چیزی در فوتبال مهم‌تر، رفاقت، دوستی و احترام است.

نساجی مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر